Aile Hekimliği Malzemeleri

Aile hekimliği, her yaştan, cinsiyetten, hastalıktan ve vücudun bölümlerinden birey ve aile için sürekli ve kapsamlı sağlık bakımı sağlayan birinci basamak tıbbi bir uzmanlık alanıdır. Bu alanda çalışanlara da genellikle aile hekimi denir.

Aile Hekimliği Malzemeleri

Aile hekimi yetenekli bir klinisyendir ve hasta-hekim ilişkisi yaptığı işin merkezindedir. Aile hekimleri, özellikle rahatsızlıkların doğası ve hastaların tepkileri açısından yeteneklidir.

Genel olarak aile hekimliği, çocuklarda ve yetişkinlerde yaygın ve uzun süreli hastalıkları yöneten, genel sağlık ve esenliğe odaklanan tıbbi uzmanlık alanıdır. Doğal olarak bu hizmetleri verirken hem yeni tedavi yöntemleri hem de yeni uygulamaya alınan ilaçlar ve kullanılan ekipman konusunda kendisini geliştirmek durumundadır.

Aile hekimleri, verdikleri tedavi hizmetleri kapsamında birçok ekipman ve malzeme kullanmaktadır ve bunların her birinin kullanım şekli ve incelikleri konusunda bilgilidir.

Bugün aile hekimlerinin kullandığı sayısız ekipman ve malzeme bulunmaktadır. Örneğin, kan alma koltuğu, CPR maskesi (kalp durması veya solunum durması sırasında kurtarıcı nefesleri güvenli bir şekilde iletmek için kullanılan bir cihaz), katlanır muayene masası, paravan, büyük tek veya çift çekmeceli cihaz sehpası, pediatrik defibrilatör pedi, yetişkin defibrilatör pedi, fetal doppler (cenin kalp atışını dinlemek için ses dalgalarını kullanan, elde taşınabilir bir ultrason aracı), tıbbi atık kutusu ve ecza dolabı (duvar tipi) gibi.

Aile hekimleri, hasta refahını sağlamak açısından çok sayıda ekipman kullanmakta ve test ve ölçümler gerçekleştirmektedir. Firmamız, bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla aile hekimlerinin ihtiyaç duyduğu birçok ekipman ve malzeme üretmektedir.

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal ürünlerimiz, titizlikle seçilmiş, kalite kontrollerinden geçmiş, uluslararası sertifikalara sahip güvenilir tedarikçilerden temin edilir.

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

Medikal sektöründe güven veren çözümler sağlamak için özenle seçilmiş ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazemizle medikal ürün ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İleri Teknoloji Ürünleri

İleri Teknoloji Ürünleri

Medikal ürünlerde AR-GE çalışmalarıyla elde ettiğimiz bilimsel kalite ile sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.