Alkolmetre ve Ölçüm Cihazları

Alkolmetre Cihazı


Bir alkol ölçer testi, bir kişinin kanındaki alkol içeriğini belirlemek için gerçekleştirilir. Kişinin, cihaza hava üflemesi sağlanır ve araç kullanmak için yasal sınırı aşıp aşmadığı bu test ile belirlenir. Alkol tüketmek keyifli bir aktivite olsa da birçok insan alkolün ne kadar hızlı etkilediğini ve davranış kontrolünü ne kadar bozduğunu fark etmeyebilir. Bu durumda araba kullanmak tehlikeli bir durumdur.

Alkolmetre Cihazı

Alkol ölçerlerin kullanılması, alkolün neden olduğu kazalarının sayısını azaltmaya yardımcı olmaktadır. Bu cihaz, bir kişinin güvenli bir şekilde araç kullanmak için çok fazla alkol tüketip tüketmediğini tespit etmek için nefesteki alkol konsantrasyonunu hesaplar.

Alkol ölçerler sadece trafik denetimlerinde değil, aynı zamanda sağlık kuruluşlarında kullanılmaktadır.

Bir alkol içeriği dedektöründe, yüksek hassasiyet, yüksek stabilite, güçlü anti-parazit yeteneği ve uygun kalibrasyon avantajlarına sahip yüksek teknolojili elektrokimyasal alkol sensörü bulunmaktadır. Dış mekan kullanımı için uygun olan bu dedektörler, tam renkli LCD ekrana sahiptir ve çalışma arayüzü oldukça pratiktir. Tek kullanımlık geri akış önleyici aparat, test uygulanan kişilerin sağlık ve güvenliğini sağlar.

Kan alkol içeriği ifadesi, bir kişinin vücudundaki alkol konsantrasyonunu ifade eder. Bir kişinin vücudundaki alkol veya etanol miktarını ölçmek için kan, tükürük, idrar veya nefes örneği alınması gerekir. Bir alkol nefes testi, nefes yoluyla kan alkol içeriği ölçümünü ifade eder.

Firmamız, doktorların ihtiyaç duyduğu birçok ekipman ve malzeme üretmektedir. Bunlar arasında alkolmetre cihazı da bulunmaktadır.

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal ürünlerimiz, titizlikle seçilmiş, kalite kontrollerinden geçmiş, uluslararası sertifikalara sahip güvenilir tedarikçilerden temin edilir.

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

Medikal sektöründe güven veren çözümler sağlamak için özenle seçilmiş ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazemizle medikal ürün ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İleri Teknoloji Ürünleri

İleri Teknoloji Ürünleri

Medikal ürünlerde AR-GE çalışmalarıyla elde ettiğimiz bilimsel kalite ile sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.