Anne ve Bebek Sağlığı

Anne Sütü Saklama Poşeti


Anne sütü saklama poşetleri, bebek için anne sütünü saklamak, dondurmak, ısıtmak ve sunmak amacı ile kolay bir çözüm arayan anneler tarafından kullanılmaktadır. Bu poşetler önceden sterilize edilmiş olarak gelir, böylece poşetler hemen kullanılabilir.

Anne Sütü Saklama Poşeti

Anne sütü poşetleri yeniden kolayca sterilize edilebilir ve tekrar kullanılabilir. Son teknoloji ile üretilen anne sütü saklama poşetleri sızdırmazdır ve tekrar tekrar dondurulabilir, çözülebilir ve sterilize edilebilir. Bu poşetler, anne sütünün istenen zaman sağılmasını ve saklanmasını sağlar. Bazı poşetler, sütün doğru sıcaklıkta olduğunu bildiren akıllı bir termo sensöre sahiptir.

Anne sütü saklama poşetleri hijyeniktir ve sütün besin değerini kaybetmeden ve bağışıklık sağlayıcılarını koruyarak saklanmasını sağlar. Bu poşetlerin özel bir kilit sistemi bulunmaktadır. Polimer malzemeden üretilen bu poşetler Bisfenol A (BPA) içermez. Her bir poşet tek kullanımlıktır, kullanım sonrasında atılmalıdır.

Sağılmış anne sütü, saklama poşetlerinde, oda ısısında 6-8 saat, buzdolabında 72 saat, buzluk bölümünde 1 ay, derin dondurucuda 3 ay, önceden derin dondurucuda dondurulmuş ise 24 saat korunabilir.

Emzirmek, bebeği beslemenin en sağlıklı yoludur. Ancak emzirmenin mümkün olmadığı zamanlar olabilir. Örneğin bebeği beslemek için annenin yanında olamaması, bebeğin kreşte bulunması veya bakıcı gözetiminde olması ya da annenin göğüslerinin çok dolu olması ve rahatsızlık vermesi gibi durumlarda en iyi çözüm sütü depolamaktır.

Firmamız, doktorların ihtiyaç duyduğu birçok ekipman ve malzeme üretmekte ve kullanıma sunmaktadır. Bunlar arasında anne sütü saklama poşeti de bulunmaktadır.

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal ürünlerimiz, titizlikle seçilmiş, kalite kontrollerinden geçmiş, uluslararası sertifikalara sahip güvenilir tedarikçilerden temin edilir.

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

Medikal sektöründe güven veren çözümler sağlamak için özenle seçilmiş ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazemizle medikal ürün ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İleri Teknoloji Ürünleri

İleri Teknoloji Ürünleri

Medikal ürünlerde AR-GE çalışmalarıyla elde ettiğimiz bilimsel kalite ile sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.