Anne ve Bebek Sağlığı

Anne Sütü Saklama Şişesi


Anne sütü, buzdolabında veya derin dondurucuda sterilize edilmiş şişeler kullanılarak saklanabilir. Anne sütü saklama şişeleri, anne sütünün besin değerini ve bağışıklık sağlayıcı özelliklerini kaybetmeden korunması amacı ile kullanılmaktadır. Bu şişeler genelde genelde polipropilen malzemeden üretilmektedir. Anne sütü saklama şişeleri sızmayı önleyen özel bir sisteme sahiptir ve güvenli bir kullanım sunar. Ayrıca bu şişeler bulaşık makinesinde yıkanabilir ve yeniden kullanıma uygundur.

Anne Sütü Saklama Şişesi

Anne sütü saklama şişeleri, sağılmış anne sütünü, 19-26 derece oda sıcaklığında 6 saat, buzdolabında 3 gün, buzdolabının buzluk bölümünde 2 hafta ve derin dondurucuda 6 ay korunabilir.

Kullanımdan önce anne sütü saklama şişesinin 5-10 dakika kaynatarak yıkanması ve sterilize edilmesi gerekir. Ne kadar kaynatılacağı konusunda üretici firmanın talimatlarına uyulmalıdır.

Sağılmış anne sütünün gıdaya uygun bir cam şişede veya kimyasal Bisfenol A (BPA) ile yapılmamış sert plastik bir şişede saklanması uygundur.

Süt sağmak, sütü saklamak ve daha sonra bebeği beslemek amacı ile göğüsten sütü sıkmak demektir. Bebeklerin özel bakımda olması, annelerin uzun süreler çalışmak zorunda kalması ya da annenin göğüslerinin rahatsız edici bir şekilde dolu olması gibi durumlarda sütün sağılması gerekebilir. Bu durumlarda uygun bir anne sütü saklama şişesi kullanmak en doğru çözümdür.

Firmamız, doktorların ihtiyaç duyduğu birçok ekipman ve malzeme üretmekte ve kullanıma sunmaktadır. Bunlar arasında anne sütü saklama şişesi de bulunmaktadır.

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal ürünlerimiz, titizlikle seçilmiş, kalite kontrollerinden geçmiş, uluslararası sertifikalara sahip güvenilir tedarikçilerden temin edilir.

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

Medikal sektöründe güven veren çözümler sağlamak için özenle seçilmiş ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazemizle medikal ürün ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İleri Teknoloji Ürünleri

İleri Teknoloji Ürünleri

Medikal ürünlerde AR-GE çalışmalarıyla elde ettiğimiz bilimsel kalite ile sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.