Anne ve Bebek Sağlığı

Göğüs Pedi


Göğüs pedi olarak da adlandırılan emzirme pedleri çok kullanışlı bir emzirme aksesuarıdır. Göğüs pedi, normal bir sütyen veya emzirme sütyeninin içine yerleştirildiğinde, giysileri lekelerden korumak için, sızan göğüslerden gelen anne sütünü emebilir. Süt sızıntısı, emzirmenin ilk günlerinde daha sık görülür. Anne sütü tedariki, bebeğin ihtiyaçlarına göre ayarlanır. Hiç sızıntı yaşanmayabilir, birkaç hafta sızıntı yapabilir veya bebeğin emzirildiği sürece sızıntı olabilir.

Göğüs Pedi

Emzirme pedlerine ihtiyaç duyulan birkaç neden şunlardır:

  • Emzirmenin ilk birkaç haftasında
  • Bebekten bir ayrı kalındığında
  • İşe dönüldüğünde
  • Fazla süt geliyorsa
  • Cinsel ilişkiler sırasında
  • Geceleri uyurken

Göğüs pedleri, kuruluk hissini kullanım süresi boyunca korumakta ve emicilik özelliğiyle kullanım konforu sunmaktadır. Tüm göğüs ölçülerine uygun boyutlarda üretilen göğüs pedleri, cilt dostu malzemelerden üretilmektedir.

Ped içerisinde bulunan özel polimer, sızıntıları önler. Göğüs pedleri, çift bant sistemine sahiptir. Bu yönüyle kaymaz ve gün veya gece boyunca sabit kalabilir. Cildin hava almasını engellemez, kızarıklık ve tahrişe neden olmaz.

Her bir göğüs pedi tek tek paketlenmiştir, hijyeniktir ve ideal yumuşaklık düzeyindedir. Hiçbir zararlı madde içermez, bebekte alerjik reaksiyona neden olmaz.

Ayrıca her bir göğüs pedi tek kullanımlıktır ve her beden için uygundur. Tek yönlü nem teknolojisi ile üretilmiştir. Sütü ped içerisine hapseder. Cildin nefes almasını sağlar.

Firmamız, doktorların ihtiyaç duyduğu birçok ekipman ve malzeme üretmekte ve kullanıma sunmaktadır. Bunlar arasında göğüs pedi de bulunmaktadır.

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal ürünlerimiz, titizlikle seçilmiş, kalite kontrollerinden geçmiş, uluslararası sertifikalara sahip güvenilir tedarikçilerden temin edilir.

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

Medikal sektöründe güven veren çözümler sağlamak için özenle seçilmiş ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazemizle medikal ürün ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İleri Teknoloji Ürünleri

İleri Teknoloji Ürünleri

Medikal ürünlerde AR-GE çalışmalarıyla elde ettiğimiz bilimsel kalite ile sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.