Anne ve Bebek Sağlığı

Meme Ucu Çıkarıcı


Emziren annelerde, düz veya içe dönük meme uçları nedeniyle bebeklerini doğrudan emzirmekte zorlanan anneler için meme ucu çıkarıcı aracı son derece işlevseldir. Bu aparat, bebeğin memeyi kavramasını kolaylaştırmak için meme ucunu nazikçe dışarı çekmek için kullanılır.

Meme Ucu Çıkarıcı

Meme ucunda düzleşme veya içe dönme yaşayan anneler için üretilen meme ucu çıkarıcı aparatı, bebeğin daha verimli bir şekilde emmesini sağlar. Bu aparat, meme ucunu geçici olarak dışarı çıkarmaktadır.

Meme ucu çıkarıcı aparatı, hijyenik bir şekilde korunması ve kolayca taşınması için küçük bir saklama kutusuna sahiptir. Aparatın koruyucu kısmı polipropilenden, ampul kısmı ise doğal kauçuktan üretilmektedir. Oldukça etkili olan meme ucu çıkarıcılar, annelerin kendi kendine kontrol edebilmesine uygun bir sisteme sahiptir. Tek bir elle hızlı ve kolay bir şekilde kullanılabilir. Uygun form elde edilene kadar birkaç defa üst üste kullanılabilir.

Düz veya içe dönük meme uçlarına kadınların yüzde 20’;sinde rastlanır. Bu durum herhangi bir sağlık riski oluşturmaz ancak emziren anneler için endişe kaynağıdır. Çünkü düz veya içe dönük meme uçları, emzirmeyi zorlaştıran ve bebeğin beslenmesini olumsuz etkileyen bir durumdur. Meme ucu çıkarıcı aparatları, bu sorunları hafifletmek için tasarlanmıştır. Yumuşak bir emiş, meme ucunu geçici olarak uzatır ve rahat bir tutuş elde etmek için uygun bir form verir. Herhangi bir komplikasyonu yoktur.

Firmamız, doktorların ihtiyaç duyduğu birçok ekipman ve malzeme üretmekte ve kullanıma sunmaktadır. Bunlar arasında meme ucu çıkarıcı da bulunmaktadır.

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal ürünlerimiz, titizlikle seçilmiş, kalite kontrollerinden geçmiş, uluslararası sertifikalara sahip güvenilir tedarikçilerden temin edilir.

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

Medikal sektöründe güven veren çözümler sağlamak için özenle seçilmiş ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazemizle medikal ürün ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İleri Teknoloji Ürünleri

İleri Teknoloji Ürünleri

Medikal ürünlerde AR-GE çalışmalarıyla elde ettiğimiz bilimsel kalite ile sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.