Anne ve Bebek Sağlığı

Sıcak Soğuk Göğüs Terapi Pedi


Sıcak soğuk göğüs terapi pedleri, özellikle emzirmenin ilk dönemlerinde yaşanan ağrı ve şişkinliğin giderilmesi için kullanılmaktadır. Pratik bir kullanım özelliğine sahip olan sıcak soğuk göğüs terapi pedlerini mikrodalga fırın kullanarak ısıtmak da mümkündür. Bu tür pedler yıkanabilir ve yeniden kullanıma uygundur. Ancak kullanım öncesinde pedlerin ısıtma ve soğutma sürelerine dikkat etmek gerekir.

Sıcak Soğuk Göğüs Terapi Pedi

Göğüslerde kızarıklığa, şişliğe ve ağrıya neden olan iltihaplanma durumlarında (mastit rahatsızlığı) ve benzer rahatsızlıklarda, tıkalı olan göğüs kanallarını açmak için sıcak göğüs terapi uygulanır. Ayrıca sıcak soğuk göğüs terapi pedleri süt akışını hızlandırmak için de kullanıma uygundur.

Soğuk göğüs terapi pedleri, emzirme aralarında acı ve yanma hissini azaltmak için uygulanır. Soğuk terapi için bu pedlerin kılıfsız olarak buzdolabında veya derin dondurucuda iki saat bekletilmesi gerekir.

Ayrıca emziren annelere uygun, tek kullanımlık, üstün emici özelliklere sahip göğüs pedleri de kullanılmaktadır ve bunla gece ve gündüz sızıntı koruması sunar. Bu pedler emzirme sırasında daha fazla emicilik ve maksimum koruma sağlar. Ağırlıklarının 20 katına kadar emme gücüne sahiptir ve sızdırmaz ve su geçirmez bir astara sahiptir. Dermatolojik olarak test edilmiş ve süper yumuşak olan bu tek kullanımlık göğüs pedleri, annelerin hassas cildine karşı oldukça naziktir.

Firmamız, doktorların ihtiyaç duyduğu birçok ekipman ve malzeme üretmekte ve kullanıma sunmaktadır. Bunlar arasında sıcak soğuk göğüs terapi pedi de bulunmaktadır.

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal ürünlerimiz, titizlikle seçilmiş, kalite kontrollerinden geçmiş, uluslararası sertifikalara sahip güvenilir tedarikçilerden temin edilir.

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

Medikal sektöründe güven veren çözümler sağlamak için özenle seçilmiş ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazemizle medikal ürün ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İleri Teknoloji Ürünleri

İleri Teknoloji Ürünleri

Medikal ürünlerde AR-GE çalışmalarıyla elde ettiğimiz bilimsel kalite ile sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.