Aspiratörler

Aspiratörler (emme makineleri), genel olarak bir kişinin hava yolundaki mukus, tükürük, kan veya salgı gibi engelleri çekip almak için kullanılan bir tür tıbbi cihazdır. Aspiratörler, çeşitli biçimlerde uzun süredir kullanılmaktadır. Günümüzde basit bir aspiratör, kullanım kolaylığını, işlevselliği ve güvenliği artıran çeşitli aksesuarlara sahip sofistike bir tıbbi ekipmandır. Aspiratörün temel amacı, bir hastanın vücut boşluğundan sıvıları, mukusları ve diğer malzemeleri çıkarmaktır.

Aspiratörler

Aspiratörler, işlevselliğini açıklayan emme makineleri olarak da adlandırılır. Sağlık çalışanları tarafından kullanılan büyük tıbbi amaçlı aspiratörler, kritik ekipman parçalarıdır ve elektrik veya batarya ile çalıştırılır.

Esas olarak bir aspiratör şu dört ana bölümden oluşmaktadır: pompa, boru, toplama kabı ve güç kaynağı.

Aspiratörler hastanelerde, kliniklerde, muayenehanelerde, bakım evlerinde, rehabilitasyon merkezlerinde ve tıbbi bir durum nedeniyle aspirasyona ihtiyaç duyan hastaların evlerinde kullanılmaktadır.

Tüm aspiratörler emiş esasına dayansa da farklı konfigürasyonlarda ve boyutlarda üretilmektedir. Kullanım amacına uygun seçim yapılması gerekir. Örneğin, portatif ve kompakt bir aspiratör, ambulanslar için idealdir. Daha büyük, ağır hizmet aspiratörü, hastaneler ve bakım evleri için uygundur.

Bugün doktorların ve sağlık çalışanlarının kullandığı çok çeşitli aspiratör cihazları bulunmaktadır. Örneğin bunlar arasında dikkat çeken birkaç ürün şunlardır:

  • Bataryalı ve şarjlı aspiratör
  • El tipi aspiratör
  • Standart aspiratör
  • Manuel aspiratör cihazı

Doktorlar, hasta refahını sağlamak açısından çok çeşitli medikal ürünler kullanmaktadır. Firmamız, bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla ihtiyaç duyulan birçok aspiratör cihazları üretmektedir.

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal ürünlerimiz, titizlikle seçilmiş, kalite kontrollerinden geçmiş, uluslararası sertifikalara sahip güvenilir tedarikçilerden temin edilir.

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

Medikal sektöründe güven veren çözümler sağlamak için özenle seçilmiş ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazemizle medikal ürün ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İleri Teknoloji Ürünleri

İleri Teknoloji Ürünleri

Medikal ürünlerde AR-GE çalışmalarıyla elde ettiğimiz bilimsel kalite ile sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.