Aspiratörler

Bataryalı ve Şarjlı Aspiratör


Bir hastanın solunum yolu kısmen veya tamamen tıkandığı zaman aspirasyon makinelerine büyük ihtiyaç duyulur. Örneğin hastanın yapamadığı durumlarda solunum sekresyonlarının çıkarılması (solunum yoluyla vücuda giren ve istenmeyen maddelerin veya bakterilerin vücuttan uzaklaştırılması için bölgenin nemlendirilmesi), nöbet sırasında veya bilinçsizken kusan bir hastaya yardım edilmesi, solunum yollarında biriken kanın temizlenmesi, ya da hastanın nefes borusundan veya akciğerlerinden yabancı maddelerin çıkarılması. Aspiratörler, yaşamı tehdit eden çeşitli durumları tedavi etmek için diğer tıbbi teknolojiler ile birlikte kullanılır.

Bataryalı ve Şarjlı Aspiratör

Aspirasyon makineleri genel olarak bir hastanın yemek borusu, soluk borusu veya diğer ağız boşluklarında katı veya sıvı tıkanıklıklar yaşandığı zaman kullanılır. Ancak ideal aspirasyon cihazı hastanın durumuna göre değişebilir.

Güvenilir bir güç kaynağı olmadığında bazı aspirasyon makineleri, emiş kapasitesi sağlayabilmeleri için güçlü pillerle donatılmıştır. Batarya ile veya şarj edilebilir pillerle çalışan bu aspiratör cihazları, önemli bir ihtiyacı karşılamaktadır.

Bataryalı ve şarjlı aspiratörler, hastaneler, bakım evleri, ambulanslar ve evde bakım için ideal olan taşınabilir bir ünitedir ve kullanımı kolaydır. Solunum sıvılarını gidermek için güvenilir ve sürekli bir emiş gücü sağlar. Bazı yüksek performanslı bataryalar, benzerlerinden daha fazla çalışma süresi sunar. Aspiratör üzerinde bulunan düşük pil ışığı, ünitenin ne zaman yeniden şarj edilmesi gerektiğini açıklar.

Firmamız, doktorların ihtiyaç duyduğu çeşitli aspiratörler üretmektedir. Bunlar arasında bataryalı ve şarjlı aspiratör de bulunmaktadır.

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal ürünlerimiz, titizlikle seçilmiş, kalite kontrollerinden geçmiş, uluslararası sertifikalara sahip güvenilir tedarikçilerden temin edilir.

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

Medikal sektöründe güven veren çözümler sağlamak için özenle seçilmiş ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazemizle medikal ürün ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İleri Teknoloji Ürünleri

İleri Teknoloji Ürünleri

Medikal ürünlerde AR-GE çalışmalarıyla elde ettiğimiz bilimsel kalite ile sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.