Aspiratörler

Standart Aspiratör


Standart aspirasyon makineleri, tek kullanımlık kateter adı verilen özel bir plastik bağlantı tüpü aracılığı ile kanalize edilen negatif basınç üretir. Negatif basınç, kan, mukus veya benzeri salgıları çeken bir vakum etkisi yaratır. Salgılar daha sonra otomatik olarak bir toplama kavanozunda birikir.

Standart Aspiratör

Negatif basınç oluşturmak ve salgıları gidermek için standart aspiratörler birkaç anahtar teknolojiye güvenir. İşte bir aspiratörde bulunan en yaygın bileşenler şunlardır:

  • Emme / vakum pompası. Bu pompa genellikle aspiratörün içinde bulunur ve negatif basınca neden olur.
  • Bağlantı hortumu. Bu hortum, vakum pompasını toplama kabına bağlar. Toplama kabının içindekilere asla dokunmamalıdır.
  • Steril hasta tüpü. Hasta tüpü aspirasyon ucuna takılır ve hastanın salgılarını toplama kabına taşır. Steril hasta hortumu her aspirasyon uygulamasında sonra uygun şekilde atılır.
  • Tek kullanımlık kap. Bu kap, hastanın salgılarını tutar ve genelde hastadan çok fazla sıvı emilmesi durumunda taşma koruması sağlar. Aspirasyon makinesinin tüm parçalarının steril kalmasını sağlamak için bu kutu tek kullanımlık olmalıdır.
  • Tek kullanımlık veya şarj edilebilir batarya. Aspirasyon makineleri, güvenilir bir güç kaynağı olmadığında emiş kapasitesi sağlayabilmeleri için güçlü pillerle donatılmıştır.
  • Güç kablosu. Standart aspiratörler, elektrik prizine yakın olduğunda bataryayı şarj etmek için kullanılan bir güç kablosuna sahiptir.
  • Filtreler. İdeal olarak, tek kullanımlık bir kutu, aspiratörün iç bileşenlerinde kontaminasyonu önlemek için bakteri/viral filtrelerin kullanımını destekler.

Firmamız, doktorların ihtiyaç duyduğu çeşitli aspiratörler üretmektedir. Bunlar arasında standart aspiratör de bulunmaktadır.

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal ürünlerimiz, titizlikle seçilmiş, kalite kontrollerinden geçmiş, uluslararası sertifikalara sahip güvenilir tedarikçilerden temin edilir.

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

Medikal sektöründe güven veren çözümler sağlamak için özenle seçilmiş ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazemizle medikal ürün ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İleri Teknoloji Ürünleri

İleri Teknoloji Ürünleri

Medikal ürünlerde AR-GE çalışmalarıyla elde ettiğimiz bilimsel kalite ile sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.