Cerrahi Çekiçler

Cerrahi çekiç, uygulayıcılar tarafından idrar yolları darlığının tedavisinde uygulanan prosedür sırasında derin tendon reflekslerini test etmek için kullanılan tıbbi bir alettir. Çekiçler ayrıca omurga cerrahisi, beyin cerrahisi ve kardiyo torasik cerrahi dahil olmak üzere diğer uzmanlık alanlarında da yaygın olarak kullanılmaktadır. Ayrıca, hemen hemen her doktor, kariyerinin bir noktasında bir tendon veya refleks çekici kullanır.

Cerrahi Çekiçler

Kemik cerrahisi ve kemik tedavisi için kullanılan, keski, eğe, testere ve osteotom (kemiğin hacmini genişletme) gibi tıbbi aletler arasında kemik çekici ve tokmak da yer alır. Bu tıbbi aletler, cerrahi prosedürler sırasında ağır işlerde kullanılır.

Refleks çekici, periferik ve merkezi sinir sistemini değerlendirmek için nörolojik fizik muayenenin önemli bir parçası olan derin tendon reflekslerini test etmek için hekimler tarafından kullanılan önemli bir teşhis aracıdır.

Modern teşhis ve görüntüleme teknolojisi karşısında, refleks çekici gelişmeye devam eden ve klinik pratikteki yerini koruyan bir teşhis aracıdır.

Bugün doktorların ve sağlık çalışanlarının kullandığı çok çeşitli cerrahi çekiçler bulunmaktadır. Örneğin bunlar arasında dikkat çeken birkaç ürün şunlardır:

  • Hajek kemik çekici
  • Lucae kemik çekici
  • Ombredanne kemik çekici
  • Heath kemik çekici
  • Cottle kemik çekici
  • Gerzog kemik çekici
  • Cerrahi kemik çekici
  • Collin kemik çekici
  • Bergmann kemik çekici

Doktorlar, hasta refahını sağlamak açısından çok sayıda cerrahi ürünler kullanmaktadır. Firmamız, bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla ihtiyaç duyulan birçok cerrahi çekiç çeşidi üretmektedir.

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal ürünlerimiz, titizlikle seçilmiş, kalite kontrollerinden geçmiş, uluslararası sertifikalara sahip güvenilir tedarikçilerden temin edilir.

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

Medikal sektöründe güven veren çözümler sağlamak için özenle seçilmiş ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazemizle medikal ürün ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İleri Teknoloji Ürünleri

İleri Teknoloji Ürünleri

Medikal ürünlerde AR-GE çalışmalarıyla elde ettiğimiz bilimsel kalite ile sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.