Cerrahi Delici Aletler

Cerrahi delici aletler esas olarak hassas ve kaba dokuları ve organları delme amacı ile tasarlanmış aletlerdir. Genel olarak bu aletleri cerrahlar, kemik ve yumuşak dokular üzerinde çalışırken kullanır.

Cerrahi Delici Aletler

Esasen cerrahi ürünler, kullanıldıkları amaçlara uygun olarak sınıflandırılmaktadır. Yani bir cerrahi ürün, kesme, delme, tutma, çekme ve sıkma ihtiyaçları doğrultusunda gruplanmaktadır. Buna göre cerrahi ürünler, kesiciler-deliciler, tutucular (pensler veya forsepsler), ekartörler (retraktörler) ve yardımcı el aletleri olarak gruplandırılır. Bu çerçevede delici aletler genelde kesici aletler ile bir arada kabul edilmektedir.

Diğer bütün cerrahi ürünlerde olduğu gibi delici aletlerin üretiminde de yüksek kaliteli çelik kullanılmaktadır. Bu malzeme tıbbi kullanıma uygun ve okside olmayan yani paslanmaz malzemedir. Bu şekilde delici aletler hafif ve kullanımı rahattır. Kalite ve ürün performansı sağlamak için parlamayı en aza indiren saten kaplamalıdır. Kullanılan çelik malzeme, alaşım özellikleri nedeniyle özel koruyucu tabakalar içerir. Yüksek mukavemeti ve çevresel değişikliklere karşı dirençli olması yüzünden az bakım gerektirir. Bu aletler kolayca temizlenebilir ve sterilize edilebilir ve tekrar tekrar kullanılabilir.

Bugün doktorların ve sağlık çalışanlarının kullandığı çok çeşitli delici aletler bulunmaktadır. Örneğin bunlar arasında dikkat çeken birkaç ürün şunlardır:

  • Bistüriler
  • Küretler
  • Dermatomlar

Doktorlar, hasta refahını sağlamak açısından çok sayıda cerrahi ürünler kullanmaktadır. Firmamız, bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla ihtiyaç duyulan birçok delici alet üretmektedir.

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal ürünlerimiz, titizlikle seçilmiş, kalite kontrollerinden geçmiş, uluslararası sertifikalara sahip güvenilir tedarikçilerden temin edilir.

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

Medikal sektöründe güven veren çözümler sağlamak için özenle seçilmiş ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazemizle medikal ürün ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İleri Teknoloji Ürünleri

İleri Teknoloji Ürünleri

Medikal ürünlerde AR-GE çalışmalarıyla elde ettiğimiz bilimsel kalite ile sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.