Cerrahi Setler

Cerrahi Setler


Tek kullanımlık ameliyat kitleri, hastanelerde ve sağlık kuruluşlarında hekimler tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır. Zamanın çok önemli olduğu operasyonlarda, sağlık çalışanları zamanın aciliyetiyle yüzleşmek zorundadır. Bu nedenle operasyonun verimini artırmak için hızlı ön hazırlıklar yapmak gereklidir. Aynı zamanda, artan tıbbi harcamalar karşısında, sağlık kuruluşları yüksek kaliteli ürünler ile maliyet baskıları arasında etkili bir denge kurmak zorundadır. Zaman kazandıran ve verimli cerrahi kitler bu nedenle üretilmektedir.

Cerrahi Setler

Cerrahi sarf malzemeleri, ameliyat sırasında veya ameliyat sonrası dönemde kullanılan maddelerdir. Bu malzemeler cerrahi eldivenler, önlükler, maskeler ve diğer tıbbi malzemeleri içerebilir. Bu malzemeleri kullanmanın çeşitli nedenleri var. Bazı durumlarda, enfeksiyon bulaşmasını önlemeye yardımcı olabilir.

Üretici firmalar, enfeksiyon olasılığını etkili bir şekilde azaltan solunum koruma serileri, kişisel koruyucu giysiler ve dezenfeksiyon ürünleri serileri dahil olmak üzere kişisel koruma ürünlerine yönelik eksiksiz bir çözüm yelpazesi sunar. Bu malzemeler aynı zamanda ABD ve Avrupa Birliği’;nin ilgili standartlarını karşılar.

Bugün doktorların ve sağlık çalışanlarının kullandığı çok çeşitli cerrahi setler bulunmaktadır. Örneğin bunlar arasında dikkat çeken birkaç ürün şunlardır:

  • Drill uzatma
  • Sivri veya yuvarlak işaretleme drill’;i
  • Uzun veya kısa pilot drill
  • İmplant kortikal drill
  • Hizalayıcı pim
  • İmplant paralel pim
  • Anguldurva cihazları
  • Ratchet (cırcır)

Doktorlar, hasta refahını sağlamak açısından çok çeşitli medikal ürünler kullanmaktadır. Firmamız, bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla ihtiyaç duyulan birçok cerrahi setler üretmektedir.

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal ürünlerimiz, titizlikle seçilmiş, kalite kontrollerinden geçmiş, uluslararası sertifikalara sahip güvenilir tedarikçilerden temin edilir.

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

Medikal sektöründe güven veren çözümler sağlamak için özenle seçilmiş ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazemizle medikal ürün ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İleri Teknoloji Ürünleri

İleri Teknoloji Ürünleri

Medikal ürünlerde AR-GE çalışmalarıyla elde ettiğimiz bilimsel kalite ile sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.