Cerrahi Setler

İmplant Paralel Pim


İmplant paralel pim, kemiği kısaltmak veya uzatmak ya da hizasını değiştirmek için uygulanan bir cerrahi operasyonda, işlemin yönünü kontrol etmek için kullanılır. Çoğu zaman çok üniteli vakalarda diğer düzeltme işlemleri ile paralel ilişkiyi tespit etmek için kullanılır.

İmplant Paralel Pim

Başka bir ifade ile implant paralel pim, implantların doğru ve paralel bir konumda olduğunu doğrulamak amacı ile kullanılır ve herhangi bir implant sistemi ile çalışmaya uygundur. Ayrıca bu pimler Alman yüksek kaliteli paslanmaz çelikten üretilmektedir. Aynı zamanda implantları paslanmaya karşı korumak için sertleştirme ve elektro cila işlemlerinden geçirilmektedir.

Hastalar, implant yerleştirme prosedürü nedeniyle onları risk altına sokan veya kemiğin veya çevredeki yumuşak dokunun iyileşmesini etkileyecek faktörler açısından ameliyattan önce değerlendirilmelidir.

Kısaca protez aşamasında daha iyi estetik etkiler için implantlar arasında doğru mesafe, implant paralel pimler sayesinde sağlanır. Paralel kılavuz, kemik düzeltme operasyonları sırasında kemiklerin konumu ve açısının değerlendirilmesi, implantların hassas aralığı ve paralel yerleştirilmesi için kullanılır.

Diş implantlarının başarısı için, protetik başarının yanı sıra doğru pozisyonda cerrahi yerleşim gerektirir. Bazen, hastanın ağzında zaten bir implant olduğu ve buna paralel olarak bitişik diş implantı yerleştirme ihtiyacı olduğunda, bu durum cerrahi zorluklara yol açar. Zorlukların üstesinden gelmek ve hassasiyeti sağlamak için, kılavuzlu implant cerrahisi yardımıyla mevcut olana paralel dental implant yerleştirmek gerekir.

Firmamız, doktorların ihtiyaç duyduğu çok sayıda cerrahi setler üretmektedir. Bunlar arasında implant paralel pim de bulunmaktadır.

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal ürünlerimiz, titizlikle seçilmiş, kalite kontrollerinden geçmiş, uluslararası sertifikalara sahip güvenilir tedarikçilerden temin edilir.

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

Medikal sektöründe güven veren çözümler sağlamak için özenle seçilmiş ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazemizle medikal ürün ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İleri Teknoloji Ürünleri

İleri Teknoloji Ürünleri

Medikal ürünlerde AR-GE çalışmalarıyla elde ettiğimiz bilimsel kalite ile sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.