Cerrahi Setler

Mini Cerrahi Müdahale Seti


Tıbbi veya cerrahi bir müdahale, yaşamı tehdit eden bir hastalığı veya yaralanmayı veya bir vücut yapısında veya vücut işlevinde kalıcı bozulmayı önlemek için yapılan işlemleri içerir. Cerrahi müdahale, stent eklenmesi veya genişleyen bir kan damarına klips takılması gibi mevcut vasküler yapıya bir ekleme veya değişiklik olarak düşünülebilir.

Mini Cerrahi Müdahale Seti

Cerrahi müdahaleler, bir hastalığı önlemek, mevcut bir hastalığı iyileştirmek veya şiddetini veya süresini azaltmak ya da hastalık veya yaralanma yüzünden kaybedilen işlevi geri kazandırarak insan sağlığını iyileştirmek için yapılan işlemlerdir.

Bu müdahaleler büyük çapta olabileceği gibi bazı durumlarda küçük, basit müdahaleler şeklinde de olabilir. Mini cerrahi müdahale setleri bu tür müdahalelerde kullanılan ve ihtiyaç duyulacak temel araç ve malzemeler içeren setlerdir. Cerrahi işlemler için kullanılan bir cerrahi ameliyathane seti olan mini setler, sadece temel bileşenlere gereksinim duyulan durumlar için kompakt, yani küçük, hafif ve iyi organize edilmiş setlerdir. Gerek duyulan alet ve malzemeleri tek bir yerde tutmaya yardımcı olur.

Mini setler, ameliyathaneyi cerrahi prosedürler için hızlı ve verimli bir şekilde hazırlamaya olanak tanır. Bir cilt kalemi, dikiş torbası, uç parlatıcı ve diğer ihtiyaçlar dahil olmak üzere ameliyat için gereken temel malzemeler içeren bu cerrahi setler ayrıca lateks hassasiyeti olan kişilerin varlığında tahriş riskini azaltmak için lateks içermez.

Firmamız, doktorların ihtiyaç duyduğu birçok cerrahi set üretmektedir. Bunlar arasında mini cerrahi müdahale seti de bulunmaktadır.

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal ürünlerimiz, titizlikle seçilmiş, kalite kontrollerinden geçmiş, uluslararası sertifikalara sahip güvenilir tedarikçilerden temin edilir.

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

Medikal sektöründe güven veren çözümler sağlamak için özenle seçilmiş ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazemizle medikal ürün ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İleri Teknoloji Ürünleri

İleri Teknoloji Ürünleri

Medikal ürünlerde AR-GE çalışmalarıyla elde ettiğimiz bilimsel kalite ile sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.