Cerrahi Setler

Stopper Kiti


Birçok klinik senaryo ve prosedür için doktorların ihtiyaçlarına cevap veren çok çeşitli cerrahi kitler üretilmektedir. Bunlar arasında stopper kitleri de bulunmaktadır. Bu kitler, verimliliği artırmak ve cerrahi prosedürleri basitleştirmeye yardımcı olmak ve doktorların güvenli, hızlı ve basit olmalarını sağlamak amacı ile özellikle diş hekimleri için tasarlanmıştır. Stopper kitleri, ergonomik bir tasarıma sahiptir ve hastalar için tedavi süresini kısaltmakta ve prosedürleri basitleştirmektedir.

Stopper Kiti

Stoper kit, en yüksek düzeyde dayanıklılık ve gücü garanti etmek için en kaliteli hammaddeler kullanılarak üretilmektedir. Bu kitler kompakt ve ergonomik olarak tasarlanmaktadır ve hastalar için koltukta geçirilen süreyi azaltarak prosedürleri basitleştirmektedir. Bu kitlerde tüm parçalar açıkça görülebilir şekilde organize edilmiştir ve kolayca erişilebilir. Kutu ve tıpalar üzerindeki lazer markalamalar, kolay tanımlama ve yerleştirme imkanı vermektedir. Stopper kiti ince bir tasarıma sahiptir ve dar alanlarda kullanım sağlar. Kolay temizlenir ve otoklav sterilizasyonu mümkündür. Kit içindeki parçalar paslanmaz çelikten yapılmıştır, tekrar kullanılabilir ve tekrar sterilize edilebilir.

Diş doktorlarının çalışmalarını hızlandıran bu kitlerdeki parçalar, ihtiyaca uygun şekilde farklı boyutlarda üretilmektedir.

İmplant drilleri, kılavuz uyumlu silindirik durdurucu kısımlara (stopper) sahiptir. Bu sayede bir cerrahi işleme gerek duyulmadan güvenli bir şekilde kemiğe, belirli özelliklerde, yönde, pozisyonda ve derinlikte bir implant yuvası açmak için kullanılır.

Firmamız, doktorların ihtiyaç duyduğu birçok cerrahi set üretmektedir. Bunlar arasında stopper kiti de bulunmaktadır.

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal ürünlerimiz, titizlikle seçilmiş, kalite kontrollerinden geçmiş, uluslararası sertifikalara sahip güvenilir tedarikçilerden temin edilir.

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

Medikal sektöründe güven veren çözümler sağlamak için özenle seçilmiş ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazemizle medikal ürün ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İleri Teknoloji Ürünleri

İleri Teknoloji Ürünleri

Medikal ürünlerde AR-GE çalışmalarıyla elde ettiğimiz bilimsel kalite ile sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.