Cerrahi Setler

Yumuşak Doku Seti


Yumuşak doku seti, kemik yapılarını ortaya çıkarmak için deri, deri altı doku ve kas üzerinde kullanılan aletlerden oluşan bir settir. Sete dahil olan bazı küçük kemik enstrümanları da vardır. Böyle bir set esas olarak, bunlarla sınırlı olmamak kaydı ile şu medikal aletlerden oluşur: 3 numaralı bistüri sapı, 4 numaralı bistüri sapı, sivri yapılı makas, künt yapılı makas, dişli yapılı penset, dişsiz yapılı penset, serviyet pens, düz yapılı mosquito, eğri yapılı mosquito, düz yapılı hemostatik pens, eğri yapılı hemostatik pens, hegar model portegü ve uteris çengel.

Yumuşak Doku Seti

Yumuşak doku setleri kullanılarak, içerisinde bulunan bu cerrahi aletler sayesinde küçük dikiş işlemleri, gerekli pansumanlar ve gerekli kesim işlemleri yapılabilmektedir.

Esas olarak yumuşak doku dendiği zaman, vücutta bulunan organları ve diğer yapıları çevreleyen, bağlayan veya destekleyen ve kemik doku gibi sert dokulara göre daha yumuşak yapıda olan dokular ifade edilir. Başlıca yumuşak dokular, tendonlar, eklemler, deri, lifli dokular, yağ, kaslar, sinirler ve kan damarlarıdır. Kısaca yumuşak doku, vücuttaki kemik ve diş gibi kemikleşme veya kireçlenme süreçleri ile sertleşmeyen tüm dokulardır.

Yumuşak dokular kanser başta olmak üzere birçok rahatsızlığa neden olabilir ve bu rahatsızlıkların tedavisinde çok sayıda medikal alet ve setlere ihtiyaç duyulabilir.

Firmamız, doktorların ihtiyaç duyduğu birçok cerrahi set üretmektedir. Bunlar arasında yumuşak doku seti de bulunmaktadır.

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal ürünlerimiz, titizlikle seçilmiş, kalite kontrollerinden geçmiş, uluslararası sertifikalara sahip güvenilir tedarikçilerden temin edilir.

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

Medikal sektöründe güven veren çözümler sağlamak için özenle seçilmiş ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazemizle medikal ürün ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İleri Teknoloji Ürünleri

İleri Teknoloji Ürünleri

Medikal ürünlerde AR-GE çalışmalarıyla elde ettiğimiz bilimsel kalite ile sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.