Dental İmplantlar

Makro Yivli İmplantlar


Diş implant sistemlerinin faydaları şunlardır: çiğneme yeteneğini geri kazandırır, estetik görünümü iyileştirir, kemik kaybı nedeniyle çene kemiğinin küçülmesini önler, çevreleyen kemik ve diş etlerinin sağlığını korur, bitişik (yakındaki) dişleri sabit tutmaya yardımcı olur ve yaşam kalitesini yükseltir.

Makro Yivli İmplantlar

Diş implantları her zaman gerekli değildir, ancak bir veya daha fazla dişi eksik olan kişiler için iyi bir seçenek olarak kabul edilir. İmplantlar, yapay dişler (kronlar) için destek sağlar ve ağzın sağlıklı kalmasına yardımcı olur.

Kaliteli diş implantları çene kemiğine diş eti dokusunun altına yerleştirilir. İmplant, kemiğe yerleştirilen metal bir direk ve bu direğe takılan yapay bir dişten (taç) oluşur. Tüm prosedür genellikle iki aşamada yapılır, ilk önce implant yerleştirilir ve daha sonra kuron eklenir.

Aslında dental implantlar, eksik dişlerin yerine konmasında en iyi seçimdir, çünkü geleneksel köprüler gibi diğer dişleri etkilemezler. Geleneksel köprülerde, takma dişi takmak için bitişik dişler taşlanır.

İmplant üzerinde bulunan yivler, implantın uç kısmında kesmeyi ve yerleştirmeyi kolaylaştırmak için derin, implantın üst kısmında primer stabiliteyi arttırmak için daha sığ olarak tasarlanmıştır. Kemik seviyesi implantlar, stabilizasyonu arttırmak için makro (derin) yivli olarak tasarlanmıştır.

İmplantın yivleri, implantın üzerine gelecek çiğneme (basma) kuvvetine karşı implantın kemik içine gömülmesini engelleyecek ve stres dağılımını her yöne eşit olarak dağıtacak şekilde ters açılı olarak açılmıştır.

Firmamız, doktorların ihtiyaç duyduğu çok sayıda dental implant üretmektedir. Bunlar arasında makro yivli implantlar da bulunmaktadır.

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal ürünlerimiz, titizlikle seçilmiş, kalite kontrollerinden geçmiş, uluslararası sertifikalara sahip güvenilir tedarikçilerden temin edilir.

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

Medikal sektöründe güven veren çözümler sağlamak için özenle seçilmiş ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazemizle medikal ürün ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İleri Teknoloji Ürünleri

İleri Teknoloji Ürünleri

Medikal ürünlerde AR-GE çalışmalarıyla elde ettiğimiz bilimsel kalite ile sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.