Dijital Derece ve Ateş Ölçerler

Özellikle son yaşanan koronavirüs pandemisi döneminde tüm insanların sağlık durumunu değerlendirmede önemli bir yer tutan tıbbi cihazlar, dijital derece ve ateş ölçerler olmuştur. Bu cihazlar, bir kişinin vücut sıcaklığının normalden daha yüksek veya daha düşük olup olmadığını tam olarak belirlemeye yardımcı olmaktadır.

Dijital Derece ve Ateş Ölçerler

Evlerde güvenilir bir dijital dereceye veya ateş ölçere sahip olmak çok önemlidir. Birinin ateşi olup olmadığını anlamak, dikkat edilmesi gereken diğer yaşamsal eylemler hakkında temel bilgiler sunar. İnsan vücudunun ortalama normal sıcaklığı 36,1 ila 37,5 derece arasındadır. 38 derece üzerindeki sıcaklık, bir kişinin bir enfeksiyon veya hastalıktan kaynaklanan ateşi olduğu anlamına gelir.

Aralarından seçim yapılabilecek çok çeşitli temaslı ve temassız dijital derece ya da ateş ölçer bulunmaktadır. Neticede bu kişisel bir tercihtir. Bununla birlikte, tüm tiplerin aynı şekilde çalışmadığından veya aynı okumaları sağlamak üzere tasarlanmadığından, kullanmadan önce farklı tipteki cihazların nasıl çalıştığını anlamak da önemlidir.

Bugün doktorların kullandığı sayısız ekipman ve dijital derece ve ateş ölçerler bulunmaktadır. Örneğin bunlar arasında dikkat çeken birkaç ekipman şunlardır:

  • Temassız ateş ölçer
  • Alından temassız ateş ölçer
  • Dijital oda derecesi
  • Dijital kalem tipi termometre
  • Dijital nem ve sıcaklık ölçer
  • Kulaktan ölçen dijital derece

Doktorlar, hasta refahını sağlamak açısından çok sayıda ekipman kullanmakta ve test ve ölçümler istemektedir. Firmamız, bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla doktorların ihtiyaç duyduğu birçok cihaz üretmektedir.

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal ürünlerimiz, titizlikle seçilmiş, kalite kontrollerinden geçmiş, uluslararası sertifikalara sahip güvenilir tedarikçilerden temin edilir.

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

Medikal sektöründe güven veren çözümler sağlamak için özenle seçilmiş ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazemizle medikal ürün ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İleri Teknoloji Ürünleri

İleri Teknoloji Ürünleri

Medikal ürünlerde AR-GE çalışmalarıyla elde ettiğimiz bilimsel kalite ile sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.