Diyabet Ürünleri

Şeker Ölçüm Cihazı


Kan şekeri ölçüm cihazı, kanda ne kadar glikoz olduğunu ölçmek için kullanılan küçük, taşınabilir bir cihazdır. Diğer bir ifadeyle şeker ölçüm cihazı, kan şekeri seviyesini tespit eden bir makinedir. Diyabetli kişiler, durumlarını takip ederken genellikle bir kan şekeri ölçüm cihazı kullanır.

Şeker Ölçüm Cihazı

Şeker ölçüm cihazları genelde bir set halinde tasarlanmaktadır. Bir dijital ölçüm cihazı, cilt kalınlığına bağlı olarak parmak ucunun derinliğini ayarlayan bir lanset cihazı (delici), lansetler ve glukometre şeritleri (stripler) içerir. Bir şeker ölçüm cihazı (glukometre), ilaca daha iyi uyum sağlayarak kan şekeri hedeflerine ulaşmaya yardımcı olur. Kan şekeri seviyesini takip etmek, diyet ve egzersizin glikoz düzeyini nasıl etkilediğini anlamaya yarar. Ayrıca doktorun kişiselleştirilmiş tedavi planı ayarlamasına yardımcı olur.

Şeker ölçüm cihazları ile kullanıma uygun olan şeker ölçüm stribi cihaza kolayca takılıp çıkarılabilir. Bio sensör teknolojisi ile geliştirilmiş olan bu stripler sadece 10 saniye içinde doğru ve güvenilir bir sonuç sağlar. Stripler ölçüm çubuğuna kanı hızla çeker ve damlamasını engeller. Her bir strib tek kullanımlıktır. Şeker ölçümü yapılırken sadece 1,5ml kan numunesi yeterli olmaktadır. Strib cihaza takıldığında cihaz otomatik olarak çalışır.

Şeker ölçüm cihazları, CE normlarına uygun olarak üretilmektedir.

Doktorlar, hasta refahını sağlamak bakımından birçok ekipman kullanır. Firmamız, doktorların ihtiyaç duyduğu birçok ekipman ve cihaz üretmektedir. Bunlar arasında şeker ölçüm cihazı da bulunmaktadır.

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal ürünlerimiz, titizlikle seçilmiş, kalite kontrollerinden geçmiş, uluslararası sertifikalara sahip güvenilir tedarikçilerden temin edilir.

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

Medikal sektöründe güven veren çözümler sağlamak için özenle seçilmiş ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazemizle medikal ürün ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İleri Teknoloji Ürünleri

İleri Teknoloji Ürünleri

Medikal ürünlerde AR-GE çalışmalarıyla elde ettiğimiz bilimsel kalite ile sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.