Fizik Tedavi Ürünleri

Elektronik TENS Cihazı


Elektronik TENS cihazı, bir tıbbi sınıf TENS elektroterapi nabız masaj cihazıdır ve duyusal sinirleri ve kasları uyarabilir, belirli doğal ağrı kapısı sistemlerini etkinleştirebilir, vücudu rahatlatabilir ve ihtiyaç duyulan her zaman ağrı yönetimine sahip olabilir.

Elektronik TENS Cihazı

Vücudun birçok bölgesinde oluşan ağrıların giderilmesi için kullanılan elektronik TENS cihazı aynı zamanda romatizma, kireçlenme, kısmi felç, migren ve farklı rahatsızlıkların tedavi edilmesinde de yardımcı olmaktadır. Bu cihazın titreşim gücü ve titreşim hızı ayarları kolayca yapılabilir. Bu cihaz hem adaptör hem de batarya ile çalıştırılabilir.

Elektronik TENS cihazlarında 2 veya 4 elektrotlu kullanma seçeneği bulunmaktadır. Diğer yandan hem manuel hem de otomatik masaj uygulama seçenekleri bulunmaktadır. Ayak masajı için de özel bir terliği bulunmaktadır. Cihazın yapışkan bantları tekrar tekrar kullanılabilir.

Elektronik TENS cihazlarında masaj bölgesini de gösteren dijital bir ekran bulunmaktadır.

Elektronik TENS cihazı seti, 4 adet ped, ikili ve dörtlü kablo, 1 çift terlik, 3 adet batarya ve 2 adet palet ekipmanı içermektedir.

Cihaz çalıştırıldığı zaman, vücudun etkilenen bölgesine, bir karıncalanma hissi olarak hissedilen küçük elektrik darbeleri iletir. Bu elektriksel uyarılar, omuriliğe ve beyne giden ağrı sinyallerini azaltmakta ve bu da ağrının hafiflemesine ve kasların gevşemesine yardım etmektedir.

Firmamız, doktorların ihtiyaç duyduğu birçok ekipman ve cihaz üretmektedir. Bunlar arasında elektronik TENS cihazı da bulunmaktadır.

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal ürünlerimiz, titizlikle seçilmiş, kalite kontrollerinden geçmiş, uluslararası sertifikalara sahip güvenilir tedarikçilerden temin edilir.

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

Medikal sektöründe güven veren çözümler sağlamak için özenle seçilmiş ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazemizle medikal ürün ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İleri Teknoloji Ürünleri

İleri Teknoloji Ürünleri

Medikal ürünlerde AR-GE çalışmalarıyla elde ettiğimiz bilimsel kalite ile sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.