Fizik Tedavi Ürünleri

TENS Cihazı İçin Yedek Ped


Transkutanöz elektriksel sinir stimülasyonu (TENS) cihazı, bazı kişilerde ağrıyı tedavi etmek için kullanılan ve pille çalışan bir cihazdır. Bu TENS üniteleri, bir kişinin cildine yapıştırmak için yapışkan pedleri olan elektrotlar aracılığı ile küçük elektrik darbeleri ileterek çalışır. Bu elektriksel uyarılar sinir sistemini doldurarak ağrı sinyallerini omuriliğe ve beyne iletme yeteneğini azaltır. Aynı elektriksel uyarılar ayrıca vücudu, endorfin adı verilen doğal ağrı kesiciler üretmesi için de uyarmaktadır.

TENS Cihazı İçin Yedek Ped

TENS üniteleri başlıca şu rahatsızlıkların tedavisine yardımcı olabilir: adet sancısı, doğum ağrısı, ameliyat sonrası ağrı, eklem ağrısı ve boyun ve sırt ağrısı. Bunun yanı sıra şu koşullardan kaynaklanan ağrıyı da hafifletebilir: eklem romatizması, spor yaralanmaları, multipl skleroz (MS), fibromiyalji (beyin sisi), ağrılı diyabetik nöropati ve omurilik yaralanması.

Bir TENS cihazında, insanların uygun düzeyde ağrı kesici uygulamasına izin veren kontroller bulunur. Bu kontroller, elektrik akımının yoğunluğu, sıklığı ve süresi değiştirilerek sağlanır.

Cihazda kullanılan pedler her ne kadar kaliteli olsa da kullanıma bağlı olarak zamanla yapışkan dokuları zarar görebilir. Bu durumda TENS cihazı için yedek ped kullanılmalıdır. TENS cihazı için yedek ped cihaza kolayca takılabilir ve cihazın performansına çok çabuk uyum sağlar. Paketler açılana kadar pedler hijyenik özelliklerini korur. Yedek pedler, geçmeli soketli bir forma sahiptir.

Firmamız, doktorların ihtiyaç duyduğu birçok ekipman ve cihaz üretmektedir. Bunlar arasında TENS cihazı için yedek ped de bulunmaktadır.

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal ürünlerimiz, titizlikle seçilmiş, kalite kontrollerinden geçmiş, uluslararası sertifikalara sahip güvenilir tedarikçilerden temin edilir.

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

Medikal sektöründe güven veren çözümler sağlamak için özenle seçilmiş ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazemizle medikal ürün ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İleri Teknoloji Ürünleri

İleri Teknoloji Ürünleri

Medikal ürünlerde AR-GE çalışmalarıyla elde ettiğimiz bilimsel kalite ile sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.