Kişisel Koruyucu Ürünler

Kişisel koruyucu ekipman, çalışanları çalışma ortamının getirebileceği her türlü fiziksel zarara veya tehlikelere karşı korumak amacı ile kullanılır. Laboratuvarlar gibi tehlikeli olduğu bilinen yerlerde bir önlem olarak bunların kullanılması önemlidir.

Kişisel Koruyucu Ürünler

Kişisel koruyucu ekipmanın, ciddi iş yeri yaralanmalarına ve hastalıklara neden olan tehlikelere maruz kalmayı en aza indirmek için birçok sektörde kullanılması zorunludur. Bu yaralanma ve hastalıklar, kimyasal, radyolojik, fiziksel, elektriksel ve mekanik temastan veya diğer tehlikelerden kaynaklanabilir.

Laboratuvarlarda kullanılan koruyucu ürünler, güvenlik gözlüklerini, yüz siperlerini, eldivenleri, laboratuvar önlüklerini, kulak tıkaçlarını ve solunum cihazlarını içerir. Kişisel koruyucu donanımlar, kullanılan kimyasallara ve prosese uyumlu olacak şekilde seçilmektedir.

Örneğin hücre kültürü laboratuvarları dahil olmak üzere herhangi bir ıslak tezgah laboratuvarına girmeden önce güvenlik gözlükleri veya kimyasal gözlükler takılmalıdır. Ayrıca belirli süreçler için güvenlik gözlüklerinin üzerine takılan yüz siperleri gerekebilir.

Kimyasallara, biyolojik maddelere veya açık radyolojik kaynaklara dokunulmadan önce özel laboratuvar giysileri giyilmelidir. Örneğin açık alev kullanılan bir ortamda laboratuvar önlüğü aleve dayanıklı malzemeden yapılmış olmalıdır.

Bugün doktorların ve sağlık çalışanlarının kullandığı çok çeşitli kişisel koruyucu ürünler bulunmaktadır. Örneğin bunlar arasında dikkat çeken birkaç ürün şunlardır:

  • Cerrahi maskeler
  • Toz maskeleri
  • Bez maskeler
  • Koruyucu tulumlar
  • Medikal ve cerrahi önlükler
  • Koruyucu eldivenler
  • Koruyucu gözlükler
  • Koruyucu başlıklar
  • Siperlikler

Doktorlar, hasta refahını sağlamak açısından çok sayıda kişisel koruyucu ürün kullanmaktadır. Firmamız, bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla ihtiyaç duyulan birçok kişisel koruyucu ürün üretmektedir.

Kişisel Koruyucu Ürünler

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal ürünlerimiz, titizlikle seçilmiş, kalite kontrollerinden geçmiş, uluslararası sertifikalara sahip güvenilir tedarikçilerden temin edilir.

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

Medikal sektöründe güven veren çözümler sağlamak için özenle seçilmiş ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazemizle medikal ürün ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İleri Teknoloji Ürünleri

İleri Teknoloji Ürünleri

Medikal ürünlerde AR-GE çalışmalarıyla elde ettiğimiz bilimsel kalite ile sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.