Kişisel Koruyucu Ürünler

Ayak Koruyucular


Ayak koruyucular, bacağın arkası için mükemmel basınç dağılımı sağlarken, yükü boşaltarak ve topukları yükselterek topuk basıncı yaralanmalarını etkili bir şekilde önlemek ve yönetmek için tasarlanmıştır. Klinik ortamlarda kullanım için özel olarak tasarlanmış olan ayak koruyucular, hastanelerin ve sağlık kuruluşlarının enfeksiyon kontrol gereksinimlerini karşılar.

Ayak Koruyucular

Ayak koruyucular, manyetik sabitleme sistemiyle sabitlenmiş, çoklu ayarlanabilir kayış ve sabitleme mıknatısları ile hasta cilt yüzeyi arasında koruyucu bir bariyer oluşturan yerleşik bir hava hücresi sunan en son teknolojiyi içerir. Çok yüksek risk altındaki ve yaraları olan hastalar için uygundur.

Kısaca ayak koruyucuları, yükü boşaltma nedeniyle topuklarda oluşan basınç hasar riskini en aza indirmek için özel olarak tasarlanmış bir üründür. Sürtünme ve kayma kombinasyonundan dolayı basınç, topuklarda ciddi rahatsızlıklara neden olmaktadır. Bu ayak koruyucularında destek yüzeyleri basıncın azaltılmasına yardımcı olurken, ayak üzerindeki baskının tamamen giderilmesini sağlar. Klinik araştırmalar, topuk koruyucuların çok çeşitli ortamlarda etkili olduğunu göstermiştir.

Bunun yanı sıra hastanelerde ve kliniklerde, düşme, delinme, kayma gibi nedenlerle meydana gelebilecek yaralanmalardan kaçınmak amacı ile ayak koruyucular kullanılmaktadır. Bu koruyucular aynı zamanda ayakkabı ve botların üzerine sıçrayacak kimyasal maddeler ve vücut sıvılarından korunmak için de yararlıdır. Bu koruyucular polipropilen nonwoven SMS kumaştan üretilir. Mikro gözenekli lamine kumaş, tamamen sıvı geçirmez, ancak hava geçirir özelliklidir.

Firmamız, doktorların ihtiyaç duyduğu çok çeşitli medikal tekstil ürünleri üretmektedir. Bunlar arasında ayak koruyucular da bulunmaktadır.

Kişisel Koruyucu Ürünler

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal ürünlerimiz, titizlikle seçilmiş, kalite kontrollerinden geçmiş, uluslararası sertifikalara sahip güvenilir tedarikçilerden temin edilir.

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

Medikal sektöründe güven veren çözümler sağlamak için özenle seçilmiş ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazemizle medikal ürün ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İleri Teknoloji Ürünleri

İleri Teknoloji Ürünleri

Medikal ürünlerde AR-GE çalışmalarıyla elde ettiğimiz bilimsel kalite ile sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.