Kişisel Koruyucu Ürünler

Aynalı Tıbbi Gözlükler


Aynalı gözlükler, parlak, doğrudan ışığı gözlerden uzağa yansıtan ve ortamı net bir şekilde görmeyi sağlayan, yüzeyi yansıtıcı bir kaplama ile kaplı gözlüklerdir. Aynalı lensler aynı zamanda sudan gelen sert parlamayı azaltır. Farklı kontrast ve ışık geçirgenliği seviyeleri ile birleştiğinde, aynalı tıbbi gözlükler inanılmaz derecede çok yönlüdür.

Aynalı Tıbbi Gözlükler

Aynalı tıbbi gözlükler, geniş koruma alanı sayesinde gözlük üstü gözlük olarak da kullanılmaktadır. Bu gözlükler numaralı gözlüklerin üzerine takılabilir, termal ve kimyasal riskler de dahil olmak üzere, çok çeşitli risk faktörlerine karşı koruma sağlar.

Aynalı tıbbi gözlüklerin üretiminde başlıca şu Avrupa standartlarına uyulmakta ve testlere tabii tutulmaktadır: EN 166 Kişisel göz koruması - Özellikler, EN 167 Kişisel göz koruması - Optik test yöntemleri, EN 168 Kişisel göz koruması - Optik olmayan test yöntemleri ve EN 170 Kişisel göz koruması - Ultraviyole filtreler - Geçirgenlik gereklilikleri ve önerilen kullanım.

Bu gözlüklerin üretiminde yüksek kaliteli polikarbonat koruyucu kullanılmaktadır. Geniş çerçevesi ile ek koruma sağlar. Otoklav cihazlarında, basınçlı su buharı ile 121 santigrat derece sıcaklıkta 15-20 dakikalık sterilizasyon yapılmaya uygundur. Kimyasal, termal ve mekanik risk faktörlerine karşı yüksek koruma sağlar. Camlarına, isteğe bağlı olarak çizilmez ve buğu önleyici kaplama uygulanabilir.

Firmamız, doktorların ihtiyaç duyduğu çok çeşitli koruyucu donanımlar üretmektedir. Bunlar arasında aynalı tıbbi gözlükler de bulunmaktadır.

Kişisel Koruyucu Ürünler

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal ürünlerimiz, titizlikle seçilmiş, kalite kontrollerinden geçmiş, uluslararası sertifikalara sahip güvenilir tedarikçilerden temin edilir.

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

Medikal sektöründe güven veren çözümler sağlamak için özenle seçilmiş ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazemizle medikal ürün ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İleri Teknoloji Ürünleri

İleri Teknoloji Ürünleri

Medikal ürünlerde AR-GE çalışmalarıyla elde ettiğimiz bilimsel kalite ile sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.