Kişisel Koruyucu Ürünler

FFP2 Valfli / Valfsiz Maskeler


FFP2 yüz maskeleri, N95 solunum maskelerinin Avrupa eşdeğeridir. Bu maskeler, konforu artırmak ve kullanıcıyı zararlı partikülleri solumaktan korumak için diğer tek kullanımlık yüz maskelerine göre yüze daha yakın olacak şekilde tasarlanmıştır. FFP2 maskeleri, havadaki virüsler dahil olmak üzere tüm aerosollerin en az yüzde 95’;ini filtreler.

FFP2 Valfli / Valfsiz Maskeler

FFP2 valfsiz yüz maskesi, esas olarak sağlık çalışanları için uygundur ve kan ve vücut sıvılarının damlacıklarını bloke ederek partikül maddelerin daha yüksek filtrasyon verimliliği için tasarlanmıştır. Filtreleme verimliliği yüzde 95’;in üzerindedir. 0,24 mikronun altındaki virüs parçacıklarını ve aerosolleri etkili bir şekilde filtreler. Aynı zamanda bu maskelerin üretiminde kullanılan SMS (spunbond meltblown spunbond) sentetik dokunmamış kumaş, partiküllere ve mikroorganizmalara karşı iki yönlü dayanıklı bariyer oluşturmaktadır.

FFP2 valfli koruyucu solunum cihazları, kullanıcıyı çeşitli enfeksiyon türlerinden, virüslerden, havadaki bakterilerden ve hatta kir ve tozlardan korumak için tasarlanmıştır. Bu maskelerin bir solunum valfi vardır. Yüksek kaliteli koruma ve yüze mükemmel uyum sağlar.

Kısaca koruma sınıfı FFP2 solunum maskeleri, solunan havada zararlı ve mutajenik parçacıkların bulunduğu çalışma ortamları için üretilmiştir. Doktorlar ve sağlık çalışanları, yüksek oranda kirlenmiş alanlarda, FFP2 solunum cihazlarını seçmektedir. Bu maskeler çalışanları, ajanlardan ve kirleticilerden korumak için özel olarak tasarlanmış bir solunum koruma maskesidir. Çapı 0,3 mikrondan az partiküllere karşı bile etkilidir.

Firmamız, doktorların ihtiyaç duyduğu çok çeşitli toz maskeleri üretmektedir. Bunlar arasında FFP2 valfli / valfsiz maskeler de bulunmaktadır.

Kişisel Koruyucu Ürünler

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal ürünlerimiz, titizlikle seçilmiş, kalite kontrollerinden geçmiş, uluslararası sertifikalara sahip güvenilir tedarikçilerden temin edilir.

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

Medikal sektöründe güven veren çözümler sağlamak için özenle seçilmiş ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazemizle medikal ürün ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İleri Teknoloji Ürünleri

İleri Teknoloji Ürünleri

Medikal ürünlerde AR-GE çalışmalarıyla elde ettiğimiz bilimsel kalite ile sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.