Kişisel Koruyucu Ürünler

FFP3 Valfli / Valfsiz Maskeler


Aerosoller ve ince partiküller, bir çalışma ortamındaki en tehlikeli sağlık risklerinden ikisidir ve genellikle gözler tarafından algılanamaz. Filtreli yüz maskeleri bu tehlikelere karşı üç sınıfta koruma sağlar: FFP1, FFP2 ve FFP3.

FFP3 Valfli / Valfsiz Maskeler

FFP3 valfli solunum yüz maskesi, doğru şekilde takıldığı zaman hem hava girişini hem de çıkışını filtreleyen bir yüz sızdırmazlığı oluşturur. Bu maskeler aynı zamanda aerosollere veya daha küçük damlacıklara karşı da koruma sunar.

FFP3 yüz maskeleri, kumaş ve cerrahi yüz maskeleri ile karşılaştırıldığında önemli bir avantaja sahiptir. Sadece kullanıcının çevresindekileri değil, aynı zamanda kendisini de korurlar. Bu maskeler hafif ve tek kullanımlık solunum cihazlarıdır.

FFP3 yüz maskeleri, zehirli ve zararlı toz, duman ve aerosol türlerinden koruma sağlar. Onkojenik ve radyoaktif maddeler veya virüsler, bakteriler ve mantar sporları gibi patojenler bu koruyucu solunum maskesi sınıfı tarafından filtrelenir.

Kısaca koruma sınıfı FFP3 solunum maskeleri, solunan hava kirliliğine karşı maksimum koruma sağlar. Toplam sızıntı en fazla yüzde 5 olabilir ve 0,6 mikrona kadar olan tüm parçacıkların yüzde 99’;unu filtreler.

Bu maskelerin ön tarafında bulunan valfli, nefes almayı kolaylaştıran plastik ve tek yönlü bir valfdir. Nefes alırken bu valf kapanır fakat nefes verildiğinde dışarı solunan hava filtrelenmeden dışarı çıkar.

Firmamız, doktorların ihtiyaç duyduğu çok çeşitli toz maskeleri üretmektedir. Bunlar arasında FFP3 valfli / valfsiz maskeler de bulunmaktadır.

Kişisel Koruyucu Ürünler

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal ürünlerimiz, titizlikle seçilmiş, kalite kontrollerinden geçmiş, uluslararası sertifikalara sahip güvenilir tedarikçilerden temin edilir.

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

Medikal sektöründe güven veren çözümler sağlamak için özenle seçilmiş ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazemizle medikal ürün ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İleri Teknoloji Ürünleri

İleri Teknoloji Ürünleri

Medikal ürünlerde AR-GE çalışmalarıyla elde ettiğimiz bilimsel kalite ile sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.