Kişisel Koruyucu Ürünler

Kişisel Koruyucu Ürünler - Cerrahi Maskeler


Hastane ve sağlık kuruluşu çalışanları, hastalığın yayılmasını önlemek için yüz maskesi takar. Bir yüz maskesi takmak, enfeksiyonun yayılmasını önlemeye yardımcı olur ve çalışanların havadaki bulaşıcı mikroplardan korunmasını sağlar. Birisi öksürdüğü, konuştuğu ya da hapşırdığı zaman havaya mikroplar salabilir ve bu da yakındaki diğer insanlara bulaşabilir. Yüz maskeleri, çapraz kontaminasyonu ortadan kaldırmak için enfeksiyon kontrol stratejisinin bir önemli parçasıdır.

Kişisel Koruyucu Ürünler - Cerrahi Maskeler

Yüz maskeleri, çeşitli salgınlarda virüsün yayılmasını yavaşlatmaya da yardımcı olur. Aşı olmak, sık sık el yıkamak ve fiziksel mesafeyi koymak gibi diğer önleyici tedbirlerle birlikte yüz maskeleri, sağlık çalışanları dışında herkes açısından virüsün yayılmasını yavaşlatmaya yardımcı olur.

Cerrahi maskeler olarak da adlandırılan tıbbi maskeler, gevşek oturan tek kullanımlık maskelerdir. Kullanıcıyı mikrop içeren damlacıklar ve spreylerle temastan korumak içindir. Tıbbi bir maske, kullanıcı nefes aldığında havadaki büyük partikülleri filtreler. Örneğin KN95 maskesi, belirli uluslararası standartları karşılayan bir solunum cihazı türüdür. Kullanıcı nefes aldığında hem büyük hem de küçük partikülleri filtrelediği için tıbbi bir maskeden daha fazla koruma sağlar.

Bugün doktorların ve sağlık çalışanlarının, kişisel koruyucu ürünler kapsamında kullandığı çok çeşitli cerrahi maskeler bulunmaktadır. Örneğin bunlar arasında dikkat çeken birkaç ürün şunlardır:

  • Meltblown maske
  • Spunbond maske
  • Tek kullanımlık üç katlı maskeler
  • Bağcıklı cerrahi maske
  • Çocuk maskesi
  • Maske takma aparatı

Doktorlar, hasta refahını sağlamak açısından çok çeşitli cerrahi maskeler kullanmaktadır. Firmamız, bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla ihtiyaç duyulan birçok cerrahi maske çeşidi üretmektedir.

Kişisel Koruyucu Ürünler

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal ürünlerimiz, titizlikle seçilmiş, kalite kontrollerinden geçmiş, uluslararası sertifikalara sahip güvenilir tedarikçilerden temin edilir.

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

Medikal sektöründe güven veren çözümler sağlamak için özenle seçilmiş ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazemizle medikal ürün ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İleri Teknoloji Ürünleri

İleri Teknoloji Ürünleri

Medikal ürünlerde AR-GE çalışmalarıyla elde ettiğimiz bilimsel kalite ile sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.