Kişisel Koruyucu Ürünler

Kişisel Koruyucu Ürünler - Diğer Tekstil Ürünleri


Kişisel koruyucu medikal tekstil ürünleri, hastaneler, sağlık kuruluşları ve laboratuvarlar gibi çalışma alanlarında hastalanmalara ve yaralanmalara neden olan risklere maruz kalmayı en aza indirmek için kullanılmaktadır.

Kişisel Koruyucu Ürünler - Diğer Tekstil Ürünleri

Tıbbi tekstiller, özellikle vücut sıvıları dahil olmak üzere tehlikeli maddelere maruz kalma risklerini azaltmak ve çapraz enfeksiyon riskini en aza indirmek için sağlık hizmetleri veya tıbbi uygulamalar açısında kişisel koruyucu kıyafetlerin üretiminde kullanılır. Tulumlar, tam vücut giysileri, eldivenler, bağımsız kolluklar, önlükler, cerrahi önlükler, cerrahi maskeler ve şapkalar dahil olmak üzere çok farklı tıbbi giyim ürünü bulunmaktadır.

Medikal tekstiller aynı zamanda sağlık hizmeti ortamları için örtü ve yatak tekstillerinin yanı sıra yara pansumanları, bandajlar ve diğer ürünlerin üretiminde de kullanılmaktadır. Daha iyi sıvı bariyer özellikleri nedeniyle genellikle sentetik elyaflardan yapılan tıbbi koruyucu giysiler, dokunmamış, dokuma veya örme teknolojileri kullanılarak üretilmektedir. Bunlar arasında, dokunmamış kumaşlar, nispeten hızlı ve ucuz üretimi, yüksek düzeyde sterilliği ve enfeksiyon kontrolünü kolaylaştırdıkları için gittikçe yaygınlaşmaktadır.

Bugün doktorların ve sağlık çalışanlarının, kişisel koruyucu ürünler kapsamında kullandığı çok çeşitli tekstil ürünleri bulunmaktadır. Örneğin bunlar arasında dikkat çeken birkaç ürün şunlardır:

  • Ceset torbası
  • Renkli bone
  • Cerrahi nonwoven bone
  • Ayak koruyucular
  • Naylon galoş
  • Nonwoven galoş
  • Uzun ve kısa galoş
  • Yara temizleme pansuman malzemeleri

Doktorlar, hasta refahını sağlamak açısından çok çeşitli tekstil ürünleri kullanmaktadır. Firmamız, bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla ihtiyaç duyulan tekstil ürünleri üretmektedir.

Kişisel Koruyucu Ürünler

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal ürünlerimiz, titizlikle seçilmiş, kalite kontrollerinden geçmiş, uluslararası sertifikalara sahip güvenilir tedarikçilerden temin edilir.

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

Medikal sektöründe güven veren çözümler sağlamak için özenle seçilmiş ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazemizle medikal ürün ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İleri Teknoloji Ürünleri

İleri Teknoloji Ürünleri

Medikal ürünlerde AR-GE çalışmalarıyla elde ettiğimiz bilimsel kalite ile sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.