Kişisel Koruyucu Ürünler

Kişisel Koruyucu Ürünler - Koruyucu Tulumlar


Tıbbi çalışmalar sırasında yüksek düzeyde koruma sağlamak için koruyucu tulumlar üretilmektedir. Bu tulumlar kişisel giysileri örter ve temel amaçları, çalışanı kimyasal, biyolojik, mekanik, termal, elektromanyetik ve elektriksel tehlikelerden korumaktır. Koruyucu tulumlar, özellikle cerrahi operatörler tarafından kullanılır. Bugün hem tek kullanımlık hem de yeniden kullanılabilir koruyucu tulumlar üretilmektedir. Tek kullanımlık modeller arasında biyolojik maddelerle çalışmak veya alev geciktirici giysi gerektiren koşullarda çalışmak üzere tasarlanmış, özellikle tehlikeli maddelerin farklı penetrasyon sınıflarına sahip koruyucu tulumlar bulunmaktadır. Bu tulumlar aynı zamanda laboratuvar çalışmaları ve temiz odalar için de tercih edilmektedir.

Kişisel Koruyucu Ürünler - Koruyucu Tulumlar

Koruyucu tulumlar öncelikle rahat ettirecek ve kullanan kişinin işine engel olmayacak şekilde tasarlanır. Kesim ve boyut, yeterli hareket serbestliğine izin verir. Ayrıca dikiş takviyeleri, dar kapüşon ve ayrıca ayaklar, eller ve kapüşon için tam oturan açıklıklar gibi çok sayıda önemli detaya sahiptir.

Bugün doktorların ve sağlık çalışanlarının, kişisel koruyucu ürünler kapsamında kullandığı çok çeşitli koruyucu tulumlar bulunmaktadır. Örneğin bunlar arasında dikkat çeken birkaç ürün şunlardır:

  • Yıkanabilir koruyucu tulumlar
  • Tek kullanımlık koruyucu tulumlar, tip 3-4 ve tip 5-6
  • Tek kullanımlık lamineli koruyucu tulum
  • Koruyucu SMS (spunbond, meltblown, spunbond) tulum
  • Ziyaretçi tulumu

Doktorlar, hasta refahını sağlamak açısından çok çeşitli koruyucu tulumlar kullanmaktadır. Firmamız, bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla ihtiyaç duyulan birçok koruyucu tulum çeşidi üretmektedir.

Kişisel Koruyucu Ürünler

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal ürünlerimiz, titizlikle seçilmiş, kalite kontrollerinden geçmiş, uluslararası sertifikalara sahip güvenilir tedarikçilerden temin edilir.

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

Medikal sektöründe güven veren çözümler sağlamak için özenle seçilmiş ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazemizle medikal ürün ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İleri Teknoloji Ürünleri

İleri Teknoloji Ürünleri

Medikal ürünlerde AR-GE çalışmalarıyla elde ettiğimiz bilimsel kalite ile sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.