Kişisel Koruyucu Ürünler

Kişisel Koruyucu Ürünler - Medikal ve Cerrahi Önlükler


Yeniden kullanılabilir cerrahi izolasyon önlükleri, genel olarak yüzde 100 pamuk, yüzde 100 polyester veya polyester ile pamuk karışımlarından yapılmaktadır. Bu kumaşlar, kimyasal olarak aprelenmiş ve sıvı bariyer özelliklerini geliştirmek için silindirlerde preslenen, sıkı dokunmuş düz dokuma kumaşlardır.

Kişisel Koruyucu Ürünler - Medikal ve Cerrahi Önlükler

Bugün piyasada bulunan izolasyon önlükleri, çok çeşitli kumaşlardan ve elyaflardan üretilmektedir. Bu önlükler genel olarak tek kullanımlık veya çok kullanımlık olarak sınıflandırılır. ABD’;de tek kullanımlık izolasyon önlükleri daha yaygın kullanılırken, Avrupa’;da yeniden kullanılabilir önlüklerin payı daha yüksektir. ABD’;deki hastanelerin yaklaşık yüzde 80’;i tek kullanımlık medikal ve cerrahi önlükler kullanmaktadır.

Tek kullanımlık medikal önlükler, tek kullanımdan sonra atılmak üzere tasarlanmıştır ve genel olarak dokunmamış malzemelerden ya da plastik filmler gibi sıvı penetrasyonuna karşı daha fazla koruma sağlayan malzemelerle kombinasyon halinde üretilmektedir. Tek kullanımlık önlükler için kullanılan başlıca hammaddeler, örneğin, polipropilen, polyester veya polietilen gibi çeşitli sentetik elyaf formlarıdır.

Bugün doktorların ve sağlık çalışanlarının, kişisel koruyucu ürünler kapsamında kullandığı çok çeşitli medikal ve cerrahi önlükler bulunmaktadır. Örneğin bunlar arasında dikkat çeken birkaç ürün şunlardır:

  • Yıkanabilir önlük
  • Tek kullanımlık koruyucu önlük
  • Tek kullanımlık koruyucu lamineli önlük
  • Tek kullanımlık koruyucu önlük (alt ve üst takım)
  • Seviye 1, 2, 3, 4 cerrahi önlük
  • Ziyaretçi önlüğü

Doktorlar, hasta refahını sağlamak açısından çok çeşitli medikal ve cerrahi önlükler kullanmaktadır. Firmamız, bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla ihtiyaç duyulan medikal ve cerrahi önlük çeşidi üretmektedir.

Kişisel Koruyucu Ürünler

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal ürünlerimiz, titizlikle seçilmiş, kalite kontrollerinden geçmiş, uluslararası sertifikalara sahip güvenilir tedarikçilerden temin edilir.

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

Medikal sektöründe güven veren çözümler sağlamak için özenle seçilmiş ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazemizle medikal ürün ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İleri Teknoloji Ürünleri

İleri Teknoloji Ürünleri

Medikal ürünlerde AR-GE çalışmalarıyla elde ettiğimiz bilimsel kalite ile sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.