Kişisel Koruyucu Ürünler

Kişisel Koruyucu Ürünler - Toz Maskeleri


Toz maskeleri, hastanelerde ve sağlık kuruluşlarında çeşitli nedenlerle havaya karışan ancak toksik olmayan rahatsız edici tozlara karşı rahatlık sağlamak amacı ile kullanılmaktadır. Bu maskeler solunum cihazı değildir ve tehlikeli tozlar, gazlar veya buharlara karşı koruma sağlamaz.

Kişisel Koruyucu Ürünler - Toz Maskeleri

Toz maskeleri, N95 solunum cihazları ile karıştırılmamalıdır. Rahatsız edici toz için N95 solunum cihazları kullanılıyorsa, bunları kullanmayı bırakmak ve bir toz maskesine geçmek gerekir. Havadaki partiküller sadece toz değildir. Çok çeşitli malzemelerden oluşur. Bu malzemelerin çoğu sağlıklı değildir. Örneğin kurum, kepek, kum, duman, lifler, böcekler, saç ve kimyasal dumanlar bu türdendir. Genelde bir inç küp havanın 100 bin toz partikülü içerdiği sanılıyor. Daha da kötüsü, her bir toz parçası binlerce mikrop içerebilir.

Toz ve havadaki partiküller üst solunum sistemini tahriş edebilir ve alerji, astım ve solunum yolu hastalıkları olan kişileri olumsuz etkileyebilir. Yüksek düzeyde toza ve havadaki partiküllere kronik olarak maruz kalmak, şu anda herhangi bir solunum problemi olmayan kişiler için de risk oluşturabilir.

Bugün doktorların ve sağlık çalışanlarının, kişisel koruyucu ürünler kapsamında kullandığı çok çeşitli toz maskeleri bulunmaktadır. Örneğin bunlar arasında dikkat çeken birkaç ürün şunlardır:

  • KN95 maske
  • N95, N99 ve N100 maskeler
  • FFP2 valfli / valfsiz maskeler
  • FFP3 valfli / valfsiz maskeler

Doktorlar, hasta refahını sağlamak açısından çok çeşitli toz maskeleri kullanmaktadır. Firmamız, bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla ihtiyaç duyulan birçok toz maske çeşidi üretmektedir.

Kişisel Koruyucu Ürünler

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal ürünlerimiz, titizlikle seçilmiş, kalite kontrollerinden geçmiş, uluslararası sertifikalara sahip güvenilir tedarikçilerden temin edilir.

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

Medikal sektöründe güven veren çözümler sağlamak için özenle seçilmiş ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazemizle medikal ürün ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İleri Teknoloji Ürünleri

İleri Teknoloji Ürünleri

Medikal ürünlerde AR-GE çalışmalarıyla elde ettiğimiz bilimsel kalite ile sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.