Kişisel Koruyucu Ürünler

Koruyucu Başlıklar


Tela kumaştan üretilen cerrahi saç boneleri, lateks içermez ve lateks alerjisi olan kişiler için idealdir. Genelde nefes alabilen kumaşlardan üretilen cerrahi koruyucu başlıklar, tüysüzdür ve her zaman başı serin tutar. Tek lastikli olan bu başlıklar, lastik açıldığı zaman 40 x 40 cm boyutlarında olmaktadır. Koruyucu başlıkların hem yetişkinler için hem de çocuklar için farklı boyutları bulunmaktadır.

Koruyucu Başlıklar

Bütün koruyucu başlıklar, güvenli ve tam koruma sağlamak üzere tasarlanmıştır. Bu başlıklar, güvenli bir şekilde, yerinde kaymadan kalması için elastik bir banda sahiptir.

Cerrahi başlıklar, sağlık çalışanları tarafından kullanılan yaşamsal bir koruyucu ekipmandır. Çok farklı tip ve boyutlarda çeşitli cerrahi başlıklar üretilmektedir. Bu başlıklar, tıbbi prosedürler sırasında saçları örtmek ve tutmak için kullanılır. Ancak ihtiyaçlara tam olarak uyan ve aynı zamanda rahat olan doğru cerrahi başlığı seçmek çok önemlidir.

Yıllardır, sağlık çalışanları ameliyathaneye cerrahi başlıklar veya kepler ya da boneler giyerek girer. Bazı prosedürlerde hastanın bile koruyucu başlık kullanması gerekebilir.

Koruyucu başlıklar, genel olarak ölü deri parçacıklarının ve saçların dökülmesini engellemek ve işlem gören hastaları enfeksiyondan korumak için kullanılır ve tüm saçı, kafa derisini ve kulakları kapatacak şekilde kullanılması gerekir.

Bu arada tamamen pamuktan yapılan koruyucu başlıklar nefes alabilir ve hafiftir. Ayrıca pamuk-polyester karışımlarının çok sayıda kombinasyonu mevcuttur. Polyester karışımlı kumaştan yapılan ameliyat başlıkları tamamen pamuk başlıklara göre daha dayanıklıdır.

Firmamız, doktorların ihtiyaç duyduğu çok sayıda kişisel koruyucu ürün üretmektedir. Bunlar arasında koruyucu başlıklar da bulunmaktadır.

Kişisel Koruyucu Ürünler

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal ürünlerimiz, titizlikle seçilmiş, kalite kontrollerinden geçmiş, uluslararası sertifikalara sahip güvenilir tedarikçilerden temin edilir.

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

Medikal sektöründe güven veren çözümler sağlamak için özenle seçilmiş ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazemizle medikal ürün ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İleri Teknoloji Ürünleri

İleri Teknoloji Ürünleri

Medikal ürünlerde AR-GE çalışmalarıyla elde ettiğimiz bilimsel kalite ile sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.