Kişisel Koruyucu Ürünler

Koruyucu Gözlükler


Cerrahların ve diğer sağlık çalışanlarının genelde taktığı standart koruyucu gözlüklerin tek bir önemli amacı vardır: gözleri sıçrayan kan ve diğer vücut sıvılarından korumak. Ancak günümüzde üretilen yeni nesil gözlükler, gözleri sadece korumakla kalmamakta, aynı zamanda ilave birtakım işlevlere de sahip olmaktadır. Örneğin bazı gözlükler, çıplak gözle görülemeyen morlukları, kızarıklıkları ve iç yaralanmaları ortaya çıkarır. Bazı gözlükler ise kan pıhtılarını tespit etmek için yararlı olmaktadır.

Koruyucu Gözlükler

Medikal koruyucu gözlükler, rahat ve güvenli kullanıma sahiptir ve yarım yüz maskelerle kullanıma uygundur. Ayrıca numaralı gözlükler üzerine de takılabilir. Geniş lens sayesinde çok güvenli bir koruma sağlar. Güvenli kullanım sağlamak amacı ile geniş ve ayarlanabilir bir kafa bandına sahiptir. Bazı türlerinde buğu önleyici kaplama ve hava ventilleri bulunmaktadır ve rahat bir çalışma ortamı sağlar. Ameliyatlarda ve genel laboratuvar çalışmalarında kullanılmak üzere idealdir. Ultraviyole (UV) korumalı veya mekanik dirençli koruyucu gözlükler de üretilmektedir.

Laboratuvar ortamlarında, testler sırasında meydana gelecek herhangi bir olayda, gözün korunması için koruyucu gözlükler kullanılmaktadır. Bu gözlükler sağlam ve kaliteli plastikten üretilir ve ayarlanabilir özelliktedir. Yüz şekillerine uyumlu olacak şekilde üretilmiştir ve yanlarda klipsleri bulunur. Bu koruyucu gözlükler, klipsleri ile herkese uygundur. Özellikle kimyasallara karşı dayanıklıdır ve biyokimya alanında çalışan bütün sağlıkçıları her türlü yabancı madde ve kimyasallardan korur.

Firmamız, doktorların ihtiyaç duyduğu çok sayıda kişisel koruyucu ürün üretmektedir. Bunlar arasında koruyucu gözlükler de bulunmaktadır.

Kişisel Koruyucu Ürünler

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal ürünlerimiz, titizlikle seçilmiş, kalite kontrollerinden geçmiş, uluslararası sertifikalara sahip güvenilir tedarikçilerden temin edilir.

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

Medikal sektöründe güven veren çözümler sağlamak için özenle seçilmiş ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazemizle medikal ürün ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İleri Teknoloji Ürünleri

İleri Teknoloji Ürünleri

Medikal ürünlerde AR-GE çalışmalarıyla elde ettiğimiz bilimsel kalite ile sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.