Kişisel Koruyucu Ürünler

Koruyucu SMS (Spunbond Meltblown Spunbond) Tulum


Koruyucu SMS (spunbond meltblown spunbond) tulumlar, hafiftir, nefes alır ve mükemmel bir partikül bariyeri sağlar. Dayanıklı, üç katmanlı SMS kumaşı (spunbond meltblown spunbond), hafif sıvı sıçramalarına ve spreylere karşı koruma ve üstün bir partikül bariyeri sağlar.

Koruyucu SMS (Spunbond Meltblown Spunbond) Tulum

Çalışma faaliyetleri sırasında laboratuvar çalışanlarına ve cerrahlara yüksek düzeyde koruma sağlamak için koruyucu tulumlar tasarlanmaktadır. Bu tulumlar, kişisel giysileri örter. Başlıca kullanım amacı çalışanı kimyasal, biyolojik, mekanik, termal, elektromanyetik ve elektriksel tehlikelerden korumaktır.

Bu tulumlar tamamen sıvıya dayanıklı, yüksek oranda nefes alabilen spunbond meltblown spunbond kumaşlardan üretilir. Ekstra nefes alabilirlik özelliği, tulumun ısı stresini önemli ölçüde düşürür ve bu şekilde kullanım konforunu yükseltir.

Bu tulumlar kullanılırken esneme ve bükülme hareketleri sırasında dalgalanma yaratmaz ve geniş hareket aralığı sağlar. Lateks içermeyen koruyucu SMS tulumlar, son derece anti-statik işlem görmektedir. Ayrıca kolayca giyilip çıkarılmasını sağlayan pürüzsüz çekme fermuarına sahiptir.

Bu kumaş, yüksek kaliteli dokunmamış kumaştan ve son derece dayanıklı olan ve nefes alabilen kompozit polietilen filmden sentezlenmiştir. Bu kumaş, hafif, yumuşak, toksik olmayan, tahriş etmeyen, anti-kimyasal, antibakteriyel ve iyi fiziksel özellikler taşır. Potansiyel enfeksiyon hastalarının kan, vücut sıvıları ve havadaki partiküller ile temas ettiğinde cerrahlara bariyer ve koruyucu etki sağlamak için uygundur.

Firmamız, doktorların ihtiyaç duyduğu çok çeşitli koruyucu tulumlar üretmektedir. Bunlar arasında koruyucu SMS (spunbond meltblown spunbond) tulum da bulunmaktadır.

Kişisel Koruyucu Ürünler

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal ürünlerimiz, titizlikle seçilmiş, kalite kontrollerinden geçmiş, uluslararası sertifikalara sahip güvenilir tedarikçilerden temin edilir.

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

Medikal sektöründe güven veren çözümler sağlamak için özenle seçilmiş ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazemizle medikal ürün ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İleri Teknoloji Ürünleri

İleri Teknoloji Ürünleri

Medikal ürünlerde AR-GE çalışmalarıyla elde ettiğimiz bilimsel kalite ile sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.