Kişisel Koruyucu Ürünler

Koruyucu Tulumlar


Sağlık çalışanları, kan ve vücut sıvılarının sıçraması veya püskürmesi ihtimal olan faaliyetlerinde sıvı geçirmez koruyucu tulumlar kullanmak zorundadır. Her türlü hasta teması sırasında ve hasta ortamında bu tulumlar kullanılmalıdır.

Koruyucu Tulumlar

Kişiler koruyucu ürünler, tehlikeli maddelerle teması önlemek için kullanılan özel giysi veya ekipmandır. Bu ürünlerin kullanılması, çalışanları kana, vücut sıvılarına ve diğer potansiyel bulaşıcı maddelere maruz kalmaktan koruyan, enfeksiyon kontrol ve önleme tedbirlerinin ayrılmaz bir parçasıdır. Önlükler, eldivenler, maskeler ve gözlükler gibi kişisel koruyucu ekipman arasında koruyucu tulumlar da önemli bir işleve sahiptir. Bu tür kıyafetler, cildin, ellerin, gözlerin, ağzın ve burnun bulaşıcı ajanlar ile temas etmesini önleyen fiziksel bir bariyer sağlar. Bu tulumlar, mühendislik kontrolleri ve iş uygulamaları gibi diğer önlemler maruziyeti tamamen ortadan kaldıramadığında, bulaşıcı hastalıkların bulaşmasını azaltmak için önemli olmaktadır.

Bir sağlık kuruluşu veya hastane yönetiminin kişisel koruyucu kullanımını gerektiren tehlikeler açısından durum değerlendirmesi yapması ve çalışanlar için bu ekipmanı temin etmesi gerekmektedir.

Koruyucu tulumlar, sağlık çalışanlarının giyeceklerini ve kollarını temastan korumak için kullanılmaktadır. Temas önlemleri için bu tulumların, tüm hasta teması sırasında giyilmesi gerekir.

Koruyucu tulumlar, genelde dokunmamış polipropilen liflerden yapılan kumaştan üretilir. Bu kumaşlarının yapıştırılması birkaç yolla sağlanır, ancak kimyasal koruyucu kumaş için tipik bir yöntem termo-bağlamadır.

Firmamız, doktorların ihtiyaç duyduğu çok sayıda kişisel koruyucu ürün üretmektedir. Bunlar arasında koruyucu tulumlar da bulunmaktadır.

Kişisel Koruyucu Ürünler

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal ürünlerimiz, titizlikle seçilmiş, kalite kontrollerinden geçmiş, uluslararası sertifikalara sahip güvenilir tedarikçilerden temin edilir.

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

Medikal sektöründe güven veren çözümler sağlamak için özenle seçilmiş ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazemizle medikal ürün ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İleri Teknoloji Ürünleri

İleri Teknoloji Ürünleri

Medikal ürünlerde AR-GE çalışmalarıyla elde ettiğimiz bilimsel kalite ile sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.