Kişisel Koruyucu Ürünler

Lateks Steril Eldivenler


Lateks eldivenler, doğal kauçuk lateksten yapılan ince ve vücuda tam oturan tek kullanımlık eldivenlerdir. Enfeksiyonu önlemeye yardımcı olan bir bariyer görevi gördükleri için hem sağlık çalışanlarını hem de dokunulan nesneyi korurlar. Lateks steril eldivenler, tıbbi tesisler ve laboratuvar deneyleri dahil olmak üzere birçok yerde kullanılır.

Lateks Steril Eldivenler

Lateks eldivenler, delinmelere karşı dirençleri ve geçirgenlikleri nedeniyle diğer seçeneklerle karşılaştırıldığı zaman üstün düzeyde dayanıklılık sunar. Ayrıca hastalarla etkileşim kurarken güvenilir el hijyenine ihtiyaç duyan sağlık çalışanları arasında yaygın kullanılır.

Lateks steril eldivenler, bakteri ve diğer tehlikeli maddelerle hızla kontamine olabildikleri için yeniden kullanılabilir şekilde tasarlanmamıştır. Bu eldivenler, kullanıcılar ve çevre arasında tek kullanımlık bir koruyucu bariyer olarak tasarlanmıştır.

Lateks eldivenler, bulaşıcı ajanlar veya tehlikeli maddelerle teması en aza indirmek için ellere takılan bir tür koruyucu ekipmandır. Bunları kullanmak, vücut sıvılarında, havadaki partiküllerde veya enfeksiyona neden olabilecek diğer malzemelerde bakteri ve diğer patojenlerin yayılmasını azaltmaya yardımcı olur.

Lateks steril eldivenler hem tıbbi personel hem de hasta güvenliği için yeterli koruma sağlar. Ayrıca lateks eldivenler, doğal deri gözeneklerini delebilecek iğne ve keskin nesneler arasında bir bariyer görevi görür.

Lateks eldiven kullanmak ayrıca toksik kimyasallara veya tehlikeli ilaçlara maruz kalmanın neden olduğu potansiyel yaralanmaları da azaltır.

Firmamız, doktorların ihtiyaç duyduğu çok çeşitli koruyucu donanımlar üretmektedir. Bunlar arasında lateks steril eldivenler de bulunmaktadır.

Kişisel Koruyucu Ürünler

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal ürünlerimiz, titizlikle seçilmiş, kalite kontrollerinden geçmiş, uluslararası sertifikalara sahip güvenilir tedarikçilerden temin edilir.

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

Medikal sektöründe güven veren çözümler sağlamak için özenle seçilmiş ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazemizle medikal ürün ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İleri Teknoloji Ürünleri

İleri Teknoloji Ürünleri

Medikal ürünlerde AR-GE çalışmalarıyla elde ettiğimiz bilimsel kalite ile sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.