Kişisel Koruyucu Ürünler

Maske Takma Aparatı


Özellikle salgın dönemlerinde maskeler günlük yaşamın bir parçası haline gelmiş ve maske kullanımını kolaylaştıran aparatlara yönelik ilgi artmıştır. Gün boyu maske takmak zorunda olan kişiler için, bir yandan nefes almayı kolaylaştıran bir yandan da başka işlevler üstlenen çeşitli aparatlar üretilmeye başlanmıştır. Bu aparatların bir kısmı maske içine takılırken, bir kısmı da boyun askısı olarak kullanılmaktadır.

Maske Takma Aparatı

Bu arada maske lastikleri, uzun süre maske kullanan kişilerin kulak arkasını tahriş ettiği için, kafanın arkasından maskeyi tutmaya yarayan aparatlar üretilmektedir. Bu aparatlar genelde dezenfekte edilmekte ve tekrar kullanılmaktadır. Bu açıdan hem ekonomik hem de çevre dostu olarak görülmektedir. Kısaca aparatlar, genelde sürekli maske takılması ile yaşanan güçlükleri hafifletmeye yardımcı olmaktadır.

Maske içi aparatlar, maskenin yüze yapışması ve makyaj bozması gibi sorunları gidermek amacı ile üretilmiştir. Bu aparatlar maskenin yüze temas etmesini önler. Ayrıca maske ve burun arasında boşluk yaratarak daha kolay nefes almayı sağlar. Bu aparat, silikondan üretilmektedir ve yüzde fazla bir baskı yaratmaz.

Bir başka maske aparatı, ayarlanabilir maske boyunluk aparatıdır. Bu aparat maskenin hem boyunda taşınmasına hem de kulak yerine ensede maskenin sabitlenmesine imkan tanır. Bu aparatın ipli, lastikli ve plastik türleri bulunmaktadır. Ayrıca farklı boyutlarda üretildiği için yüze uyumlu hale getirilebilir.

Firmamız, doktorların ihtiyaç duyduğu çok çeşitli cerrahi maskeler üretmektedir. Bunlar arasında maske takma aparatı da bulunmaktadır.

Kişisel Koruyucu Ürünler

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal ürünlerimiz, titizlikle seçilmiş, kalite kontrollerinden geçmiş, uluslararası sertifikalara sahip güvenilir tedarikçilerden temin edilir.

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

Medikal sektöründe güven veren çözümler sağlamak için özenle seçilmiş ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazemizle medikal ürün ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İleri Teknoloji Ürünleri

İleri Teknoloji Ürünleri

Medikal ürünlerde AR-GE çalışmalarıyla elde ettiğimiz bilimsel kalite ile sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.