Kişisel Koruyucu Ürünler

Naylon Galoş


Bir galoş, kaymaz bir iş ayakkabısına göre daha ekonomik bir alternatiftir. Bunlar, tipik olarak su geçirmez bir malzemeden yapılmış koruyucu ayakkabı kaplamalarıdır ve ayakkabıyı ve ayağı korur.

Naylon Galoş

Bir naylon galoş kullanmanın başlıca avantajları şunlardır: kolay kullanılması, ekonomik olması ve su geçirmez olması. Silinebilen kauçuk bir malzemeden yapılan galoşlar kolayca temizlenebilir. Ancak genelde galoşlar, polipropilen dokunmamış kumaştan yapılan tek kullanımlık ürünlerdir. Bu tür galoşlar kaymaz ve zeminleri ve halıları korur. Aynı zamanda ayakkabıdan kaynaklanan enfeksiyon ve kontaminasyonu önler.

En yaygın iki polietilen türü vardır: yüksek yoğunluklu polietilen ve düşük yoğunluklu polietilen. Galoşların üretiminde her iki polietilen türü de kullanılmaktadır. Aslında naylon galoş olarak bilinen galoşların hammaddesi yüzde 100 polietilendir. Bu galoşlar otomatik makinalarda el değmeden üretilir. Genelde mavi renklidir, ancak başka renklerde de özel üretim yapılmaktadır.

Kısaca bu galoşlar, ayakkabılar ile dışarıdan içeriye taşınabilecek mikroorganizma, kir ve başka istenmeyen yabancı maddelerin taşınmasının engellenmesine ve hijyenin korunmasına yardımcı olmaktadır. Bu nedenle ağırlıklı olarak hastanelerde, sağlık kuruluşlarında ve hijyen gerektiren her yerde kullanılmaktadır.

Bu galoşlar kullanılan hammaddelere, ölçülerine ve renklerine göre farklı formlarda üretilmektedir.

Nonwoven tela galoşlar, hammaddesi polipropilen olan dokusuz tela kumaştan üretilmiştir ve özellikle çok dayanıklı galoş gereksinimi olan yerler için tasarlanmıştır.

Firmamız, doktorların ihtiyaç duyduğu çok çeşitli medikal tekstil ürünleri üretmektedir. Bunlar arasında naylon galoş da bulunmaktadır.

Kişisel Koruyucu Ürünler

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal ürünlerimiz, titizlikle seçilmiş, kalite kontrollerinden geçmiş, uluslararası sertifikalara sahip güvenilir tedarikçilerden temin edilir.

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

Medikal sektöründe güven veren çözümler sağlamak için özenle seçilmiş ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazemizle medikal ürün ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İleri Teknoloji Ürünleri

İleri Teknoloji Ürünleri

Medikal ürünlerde AR-GE çalışmalarıyla elde ettiğimiz bilimsel kalite ile sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.