Kişisel Koruyucu Ürünler

Nitril Muayene Eldivenleri


Tek kullanımlık nitril eldivenler sentetik bir eldiven türüdür. Nitril kauçuk, asitler, bazlar ve solventler dahil olmak üzere laboratuvarda bulunan yaygın kimyasallara karşı dirençlidir. Nitril ayrıca lateksten daha fazla delinmeye karşı dayanıklıdır ve iyi bir dokunma hassasiyeti sunar. Tek kullanımlık nitril eldivenler önemli ölçüde daha dayanıklıdır ve kimyasal olarak dirençlidir. Nitril, lateksin önde gelen bir alternatifidir.

Nitril Muayene Eldivenleri

Nitril muayene eldiveni, kullanıcının ellerini kontaminasyona ve tehlikeli maddelere karşı korumak için iyi bir biyolojik ve kimyasal bariyer olarak kullanılır. Birçok tıbbi prosedür için ideal malzeme olan nitril, alerjiye karşı güvenli bir bileşikten yapılmıştır. Nitril, bu tür eldivenlerin üretiminde kullanılan kimyasal bileşik bütironitril anlamına gelir.

Esasen nitril, nitrattan türetilen sentetik bir bileşiktir ve polietilen ve stirenden sonra üçüncü en önemli endüstriyel polimerdir. Nitril bütadien kauçuk, ayakkabı, kalıplı ürünler, yapıştırıcılar, dolgu macunları, süngerler, köpük ve eldivenler gibi çok çeşitli malzemelerde kullanılır.

Nitril eldivenler laboratuvarlarda ve sağlık kuruluşlarında yaygın olarak kullanılmaktadır. Aşındırıcı asitlerin, bazların ve birçok organik çözücünün işlenmesi için iyidir. Kokulara ve lekelere karşı dirençlidir. Özellikle sağlık hizmeti sağlayıcıları, pratisyen hekimler, doktorlar, cerrahlar, diş hekimleri, laboratuvar teknisyenleri, kimyagerler ve bilim adamları nitril eldivenleri doğal lateks kauçuğa göre daha fazla kimyasal direnç sundukları için tercih etmektedir.

Firmamız, doktorların ihtiyaç duyduğu çok çeşitli koruyucu donanımlar üretmektedir. Bunlar arasında nitril muayene eldivenleri de bulunmaktadır.

Kişisel Koruyucu Ürünler

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal ürünlerimiz, titizlikle seçilmiş, kalite kontrollerinden geçmiş, uluslararası sertifikalara sahip güvenilir tedarikçilerden temin edilir.

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

Medikal sektöründe güven veren çözümler sağlamak için özenle seçilmiş ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazemizle medikal ürün ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İleri Teknoloji Ürünleri

İleri Teknoloji Ürünleri

Medikal ürünlerde AR-GE çalışmalarıyla elde ettiğimiz bilimsel kalite ile sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.