Kişisel Koruyucu Ürünler

Nonwoven Galoş


Nonwoven kumaşlar en basit ve en eski tekstil kumaşlarıdır. Ne dokuma ne de örme olan dokunmamış kumaşlar genel olarak mekanik, termal veya kimyasal olarak birbirine dolanan elyaf veya filamentler ve birbirine bağlanan tabaka veya ağ yapıları olarak tanımlanır. Doğrudan ayrı liflerden, erimiş plastikten veya plastik filmden üretilen düz veya püsküllü gözenekli levhalardır. Dokuma veya örme işlemi yoktur ve liflerin ipliğe dönüştürülmesi gerekmemektedir.

Nonwoven Galoş

Genel olarak, dokunmamış kumaşlarda, belirli bir oranda geri dönüştürülmüş kumaşlar ve yağ bazlı malzemeler kullanılır. Geri dönüştürülmüş kumaşların yüzdesi, belirli kullanım için gereken malzemenin mukavemetine bağlı olarak değişir. Ayrıca bazı dokunmamış kumaşlar, uygun işlem ve tesisler sağlandığında kullanımdan sonra geri dönüştürülebilir. Bu nedenle, özellikle hastaneler gibi tek kullanımlık ürünlerin önemli olduğu alanlarda belirli uygulamalar için nonwoven, daha ekolojik bir kumaş olarak kabul edilir.

Bugün sağlık ve hijyen alanında, çocuk bezi, kadın hijyeni, yetişkin pedleri, ıslak mendiller, kozmetik yüz pedleri ve tüketici yüz maskeleri yanı sıra galoş üretiminde de nonwoven kumaş tercih edilmektedir. Çünkü dokunmamış kumaşlar, yenilikçi, yaratıcı, çok yönlü, uyarlanabilir ve parçalanabilir özellikler taşımaktadır. Bu tür kumaşlar doğrudan elyaflardan üretilir, bu nedenle iplik hazırlama adımlarına gerek yoktur. Ayrıca üretim süreci kısa ve kolaydır. Genel olarak ürünler tek kullanımlıktır.

Firmamız, doktorların ihtiyaç duyduğu çok çeşitli medikal tekstil ürünleri üretmektedir. Bunlar arasında nonwoven galoş da bulunmaktadır.

Kişisel Koruyucu Ürünler

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal ürünlerimiz, titizlikle seçilmiş, kalite kontrollerinden geçmiş, uluslararası sertifikalara sahip güvenilir tedarikçilerden temin edilir.

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

Medikal sektöründe güven veren çözümler sağlamak için özenle seçilmiş ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazemizle medikal ürün ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İleri Teknoloji Ürünleri

İleri Teknoloji Ürünleri

Medikal ürünlerde AR-GE çalışmalarıyla elde ettiğimiz bilimsel kalite ile sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.