Kişisel Koruyucu Ürünler

Rektal (Kol Boyu) Eldivenler


Rektal (kol boyu) eldivenler, genel olarak veterinerler tarafından kullanılan ve omuz ve boyun için ekstra koruma sağlayan, sağlam ve profesyonel tek kullanımlık eldivenlerdir. Rektal muayeneler, esas olarak suni tohumlamalar ve doğumlar için mükemmeldir. Veterinerleri kir ve istenmeyen sıvılara karşı korur.

Rektal (Kol Boyu) Eldivenler

Bu eldivenler rektal muayene gibi çalışmalar sırasında aşağı akmaz, çalışırken ter oluşumunu en aza indirir, kolayca takılıp çıkarılır ve tek kullanımlık vinil eldivenlerdir. Rektal muayene vinil eldivenler, çalışma sırasında akmadığı için inek pisliği kola düşmez ve ter oluşumunu en aza indirmek için iyi havalandırır. Bu bakımdan suni tohumlama, dölleme, doğurganlık, genital hastalıkların tedavisi ve süt inekleri ve besi sığırları dahil tüm büyükbaş hayvanlar dahil üreme ve veterinerlik alanlarında kullanıma yönelik tek kullanımlık rektal muayene vinil eldivenler kullanılır.

Yüksek hassasiyetli rektal eldivenler, iyi tokluk ve kırılmaya izin veren yüksek kaliteli poliüretan (PE) malzemeden yapılmıştır. Uzunluklar 90-95 cm arasında değişir. Bu eldivenler omuz yüksekliğine kadar tüm eli kaplar ve daha iyi oturması için çapraz olarak kesilir. Tek kullanımlık, güvenli, hijyenik ve elastiktir. Mükemmel işçilik ve rahat dokunuş sayesinde, eldivenlerin üretildiği malzemelerden dolayı rahatsızlık veya enfeksiyona neden olmaktan kaçınarak hayvanların üreme hastalıklarını incelemek için uygundur.

Firmamız, doktorların ihtiyaç duyduğu çok çeşitli koruyucu donanımlar üretmektedir. Bunlar arasında rektal (kol boyu) eldivenler de bulunmaktadır.

Kişisel Koruyucu Ürünler

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal ürünlerimiz, titizlikle seçilmiş, kalite kontrollerinden geçmiş, uluslararası sertifikalara sahip güvenilir tedarikçilerden temin edilir.

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

Medikal sektöründe güven veren çözümler sağlamak için özenle seçilmiş ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazemizle medikal ürün ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İleri Teknoloji Ürünleri

İleri Teknoloji Ürünleri

Medikal ürünlerde AR-GE çalışmalarıyla elde ettiğimiz bilimsel kalite ile sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.