Kişisel Koruyucu Ürünler

Renkli Bone


Ameliyathanede cerrahlar ve tıp çalışanları tarafından kullanılan başlıklara cerrahi şapka veya bone adı verilir. Bunlar, steril bir tıbbi ortamı kirleten saç veya döküntü riskini en aza indirir. Tek kullanımlık cerrahi boneler en yaygın stildir, çünkü kumaş boneler kullanılmadan önce yıkanmalıdır. Yeniden kullanılabilir boneler, steril olmayan ve kritik olmayan ortamlarda giyilebilir.

Renkli Bone

Bazen renkli de üretilen tek kullanımlık şapka veya boneler, tıbbi prosedürler sırasında toz, birikinti ve sıçrayan sıvıları korur. Genellikle bir ameliyathanede bulunan cerrahlar, doktorlar ve hemşireler, kritik veya steril bir ortama girmeden önce cerrahi başlıklarını takar.

Cerrahi başlıklar, güvenli bir şekilde oturması için genellikle arkada elastik bir bant veya bağa sahiptir. Bu başlıkların üretiminde standart malzeme olarak polipropilen ve SMS (spunbond meltblown spunbond) kullanılır. SMS, termal olarak birbirine kaynaklanmış üç yüzde 100 polipropilen katmandan elde edilir.

Boneler, bakterilerin yayılmasını önledikleri, kontaminasyon riskini en aza indirdikleri ve saçları göz önünden uzak tuttukları için büyük rahatlık sağlar.

Bazı bone çeşitleri, kumaş takviyeli cerrahi başlık formundadır. Bu başlıklar enseden favori bölgesine kadar güvenli bir şekilde oturan elastik arka kapaklara sahiptir. Bu boneler emicilik ve gün boyu nefes alabilen rahatlık sağlar. Önde elastik bant olmadığı için bone iz bırakmaz ve çoğu kafaya uyan standart boyutlara sahiptir.

Firmamız, doktorların ihtiyaç duyduğu çok çeşitli medikal tekstil ürünleri üretmektedir. Bunlar arasında renkli boneler de bulunmaktadır.

Kişisel Koruyucu Ürünler

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal ürünlerimiz, titizlikle seçilmiş, kalite kontrollerinden geçmiş, uluslararası sertifikalara sahip güvenilir tedarikçilerden temin edilir.

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

Medikal sektöründe güven veren çözümler sağlamak için özenle seçilmiş ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazemizle medikal ürün ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İleri Teknoloji Ürünleri

İleri Teknoloji Ürünleri

Medikal ürünlerde AR-GE çalışmalarıyla elde ettiğimiz bilimsel kalite ile sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.