Kişisel Koruyucu Ürünler

Seviye 1, 2, 3, 4 Cerrahi Önlük


Amerikan Ulusal Standartlar Enstitüsü / Tıbbi Aletleri Geliştirme Derneği (ANSI/AAMI) tarafından sağlık tesislerinde kullanılması amaçlanan koruyucu giysi ve örtülerin sıvı bariyeri performansı ve sınıflandırması standardı yayınlanmıştır. Bu standart, sağlık tesislerinde kullanılan koruyucu giysiler ve örtüler için sıvı bariyer performanslarına dayalı bir sınıflandırma sistemi kurmakta ve uygunluğu belirlemek için ilgili etiketleme gerekliliklerini ve test yöntemlerini açıklamaktadır.

Seviye 1, 2, 3, 4 Cerrahi Önlük

Bu standart, nihai olarak son kullanıcılara belirli bir görev veya durum için en uygun koruyucu ürün tipini belirleme konusunda yardımcı olmak amacını gütmektedir.

Söz konusu standart, riskleri ve kişisel koruyucu ürünleri şu şekilde gruplandırmaktadır:

  • Seviye 1: Minimum risk. Örneğin temel bakım, standart izolasyon, ziyaretçiler için önlük veya standart bir tıbbi ünitede kullanım için.
  • Seviye 2: Düşük risk. Örneğin kan alımı, dikiş atma, yoğun bakım ünitesinde veya bir patoloji laboratuvarında kullanım için.
  • Seviye 3: Orta derecede risk. Örneğin arteriyel kan alımı sırasında, intravenöz yol yerleştirilmesi sırasında, acil serviste veya travma vakalarında kullanım için.
  • Seviye 4: Yüksek risk. Örneğin uzun, sıvı yoğun prosedürler sırasında, ameliyatta, patojen direncine ihtiyaç duyulduğunda veya bulaşıcı hastalıklardan şüphelenildiğinde (havadan bulaşmayan) kullanım için.

Dolayısıyla üretici firmalar tarafından bu risk gruplarına uygun cerrahi önlükler üretilmektedir.

Firmamız, doktorların ihtiyaç duyduğu çok çeşitli medikal ve cerrahi önlükler üretmektedir. Bunlar arasında seviye 1, 2, 3, 4 cerrahi önlükler de bulunmaktadır.

Kişisel Koruyucu Ürünler

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal ürünlerimiz, titizlikle seçilmiş, kalite kontrollerinden geçmiş, uluslararası sertifikalara sahip güvenilir tedarikçilerden temin edilir.

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

Medikal sektöründe güven veren çözümler sağlamak için özenle seçilmiş ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazemizle medikal ürün ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İleri Teknoloji Ürünleri

İleri Teknoloji Ürünleri

Medikal ürünlerde AR-GE çalışmalarıyla elde ettiğimiz bilimsel kalite ile sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.