Kişisel Koruyucu Ürünler

Tek Kullanımlık Koruyucu Lamineli Önlük


Mikroorganizmaların kumaşlardan hareketi, mikrobun şekli ve yüzey özellikleri, taşıyıcıların özellikleri ve kumaşın fiziksel ve kimyasal özellikleri gibi çeşitli faktörlere bağlıdır. Mikroorganizmaların şekli değişir ve bu onların bir kumaş yapısında hareket etme yeteneklerini etkiler. Hastane ve sağlık kuruluşlarında bakteri, virüs ve bazı mantarlar dahil olmak üzere birkaç farklı mikroorganizma bulunur. Genel olarak, mantarlar bakterilerden ve bakteriler virüslerden daha büyüktür. Örneğin HIV virüsünün boyutu yaklaşık 13 nanometredir.

Tek Kullanımlık Koruyucu Lamineli Önlük

Mikroorganizmalar vücut sıvıları, dökülen deri hücreleri, tüy, toz ve solunum damlacıkları gibi partiküller tarafından taşınır. Çoğu cerrahi alan enfeksiyonuna çalışanlardan veya hastadan kaynaklanan mikropların neden olduğu bilinmektedir. Sıvıların varlığı, mikrobiyal aktarımı kolaylaştırmakta ve bu nedenle enfeksiyon olasılığı yükselmektedir.

Tek kullanımlık koruyucu önlükler, sağlık çalışanlarını enfeksiyon riskinden korumak ve mikroorganizmaların çapraz bulaşma olasılığını azaltmak için kullanılan önemli kişisel koruyucu ekipmanlardır. Tek kullanımlık önlükler suya, yağa, kana ve diğer temizlik sıvılarına karşı benzersiz direnç sağlar. Bu tür durumlarda, sıvı geçirmez tek kullanımlık önlükler en tercih edilen medikal ekipmandır.

Tek kullanımlık koruyucu lamineli önlükler, tıbbi prosedürler, temizlik işleri veya yiyecek hazırlama sırasında kişisel korunma için idealdir. Bu önlükler, enfeksiyon kontrol stratejisinin önemli bileşenleridir. Laminasyon, ısı ve basınç kullanarak farklı yüzeylerin çeşitli yapıştırma yöntemleri ile bir araya getirilme işlemidir.

Firmamız, doktorların ihtiyaç duyduğu çok çeşitli medikal ve cerrahi önlükler üretmektedir. Bunlar arasında tek kullanımlık koruyucu lamineli önlükler de bulunmaktadır.

Kişisel Koruyucu Ürünler

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal ürünlerimiz, titizlikle seçilmiş, kalite kontrollerinden geçmiş, uluslararası sertifikalara sahip güvenilir tedarikçilerden temin edilir.

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

Medikal sektöründe güven veren çözümler sağlamak için özenle seçilmiş ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazemizle medikal ürün ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İleri Teknoloji Ürünleri

İleri Teknoloji Ürünleri

Medikal ürünlerde AR-GE çalışmalarıyla elde ettiğimiz bilimsel kalite ile sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.