Kişisel Koruyucu Ürünler

Tek Kullanımlık Koruyucu Tulumlar, Tip 3-4 ve Tip 5-6


Tek kullanımlık koruyucu tulumlar, genelde hafif, nefes alabilen polipropilenden üretilir. Bu tulumlar sıvı sıçramalarına ve tehlikeli partiküllere karşı temel bariyer koruma sağlar. Koruyucu tulumların başlıca görevi, çalışanların güvenliğini sağlamak ve çevreyi temiz tutmak için mikropları, zararlı ultra ince tozu, asit ve alkali çözeltileri, elektromanyetik radyasyonu ve benzer zararlıları izole etmektir.

Tek Kullanımlık Koruyucu Tulumlar, Tip 3-4 ve Tip 5-6

Tip 3/4 koruyucu tulumlar, izole etkili, takılı başlıklı ve koruyucu etkisi ile kan ve bulaşıcı virüs hastalarına yakın çalışan tıbbi personel için uygundur. Bu tip tulumlar çalışanların cildini olası vücut sıvılarından, mikroplardan ve kimyasallardan korur. Lamine ve nefes alabilen kumaştan üretilen bu tulumlar tek kullanımlıktır. Tip 3/4 koruyucu tulumlar özellikle sıvı ve katı parçacıklara karşı yüksek koruma sağlar.

Tip 5/6 koruyucu tulumlar, izole, takılı kapüşon ve koruyucu etkisi ile bulaşıcı virüs hastalarının kan, vücut sıvılarına yakın çalışan sağlık çalışanları için uygundur. Cildi olası vücut sıvılarından, mikroplardan ve kimyasal maddelerden korur. Bu tip tulumlar da lamine ve nefes alabilen kumaştan üretilir ve tek kullanımlıktır. Tip 5/6 koruyucu tulumlar özellikle sıvı ve toza karşı yüksek koruma sağlar.

Her iki tip koruyucu tulumlar da “EN 14126 Enfektif ajanlara karşı koruyucu giysiler için performans gereklilikleri ve test yöntemleri” standardına uygun üretilmektedir.

Firmamız, doktorların ihtiyaç duyduğu çok çeşitli koruyucu tulumlar üretmektedir. Bunlar arasında tek kullanımlık, tip 3-4 ve tip 5-6 koruyucu tulumlar da bulunmaktadır.

Kişisel Koruyucu Ürünler

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal ürünlerimiz, titizlikle seçilmiş, kalite kontrollerinden geçmiş, uluslararası sertifikalara sahip güvenilir tedarikçilerden temin edilir.

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

Medikal sektöründe güven veren çözümler sağlamak için özenle seçilmiş ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazemizle medikal ürün ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İleri Teknoloji Ürünleri

İleri Teknoloji Ürünleri

Medikal ürünlerde AR-GE çalışmalarıyla elde ettiğimiz bilimsel kalite ile sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.