Kişisel Koruyucu Ürünler

Tek Kullanımlık Lamineli Koruyucu Tulum


Tek kullanımlık dokumasız polipropilen tulum, spunbond, toksik olmayan bir kumaştan üretilmektedir. Bu tulumlar sıvı sıçramalarına ve havadaki partiküllere karşı iyi bir bariyer oluşturmaktadır. Dayanıklı ve aşınmaya karşı dirençlidir. Ön kısımda bulunan tam boy fermuar sayesinde giyilmesi ve çıkarılması kolaydır. Lateks içermeyen bu koruyucu tulumlar rahattır ve nefes alabilirliğin korunmasına yardımcı olur. Özellikle laboratuvarda ve hastanelerde çalışanlar için uygundur.

Tek Kullanımlık Lamineli Koruyucu Tulum

Tek kullanımlık lamineli koruyucu tulumların üretildiği kumaş çok önemlidir. Su geçirmez bariyerli bu tulumlar çok nitelikli yapısı ile dikkat çeker. Lamine kumaş yumuşak, hafif ve özellikle su geçirmez bir kumaştır. Bu kumaş üretilirken, yüksek kaliteli organik bez kumaşa, poliüretan laminat malzeme kaynaştırılır. Bu işlem esas olarak kumaşların bir yüzüne uygulanır.

Laminesiz ifadesi genel olarak yüzeylerinde hiçbir parlak ince ve şeffaf polyester madde bulunmadığı anlamına gelir.

Plastikten elde edilen laminasyon filmi, çizilmelere, dökülmelere, lekelere ve UV ışığına karşı koruyucu tulumu korumak için uygulanır. Bu sayede tek kullanımlık koruyucu tulum, sudan, nemden veya kirli ellerle tutulmasından kaynaklanan hasarı önlemeye yardımcı olur.

Laminasyon, ısı ve basınç kullanılarak birbirinden farklı yüzeylerin, çeşitli baskılama ve yapıştırma yöntemleri ile bir araya getirilmesi ve tek bir katman halinde kullanılması işlemidir.

Firmamız, doktorların ihtiyaç duyduğu çok çeşitli koruyucu tulumlar üretmektedir. Bunlar arasında tek kullanımlık lamineli koruyucu tulum da bulunmaktadır.

Kişisel Koruyucu Ürünler

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal ürünlerimiz, titizlikle seçilmiş, kalite kontrollerinden geçmiş, uluslararası sertifikalara sahip güvenilir tedarikçilerden temin edilir.

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

Medikal sektöründe güven veren çözümler sağlamak için özenle seçilmiş ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazemizle medikal ürün ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İleri Teknoloji Ürünleri

İleri Teknoloji Ürünleri

Medikal ürünlerde AR-GE çalışmalarıyla elde ettiğimiz bilimsel kalite ile sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.