Kişisel Koruyucu Ürünler

Tek Kullanımlık Üç Katlı Maskeler


Tek kullanımlık üç katlı maske, temiz hava solumaya yardımcı olmak için üç kat dokunmamış kumaştan üretilen tek kullanımlık bir maskedir. Bu maskeler son derece bütçe dostudur ve hemen hemen herkes tarafından kullanılabilir. Bu yüz maskeleri, havadaki partikülleri, mikropları, damlacıkları, kirleri ve alerjenleri dışarıda tutmaya yardımcı olmak için üç kat koruyucu polipropilenden üretilmektedir ve yüzde 99’;a kadar bakteriyel ve partikül filtreleme sağlar.

Tek Kullanımlık Üç Katlı Maskeler

Üç katlı polipropilen koruma, Amerikan Test ve Malzeme Kuruluşu (ASTM) tarafından yayınlanan şu standartlara uygun olarak üretilmektedir:

  • ASTM F2100-21 Tıbbi yüz maskelerinde kullanılan malzemelerin performansına ilişkin standart şartname
  • ASTM F3502-22a Bariyer yüz kaplamaları için standart şartname

Tek kullanımlık üç katlı maskelerin kalite ve performans özellikleri bu standartlara göre test edilmektedir. Ayrıca bu maskeler nefes alabilir ve kullanımı rahattır. Toksik değildir ve lateks içermez.

Bu tür solunum maskeleri, ağzı ve burnu kapatan ve konuşan, öksüren, hapşıran ve diğer şekillerde yayılan insan kaynaklı havadaki damlacıklar ve küçük parçacıklarla teması önleyen ve yüze sıkıca oturan maskelerdir. Ancak üç katlı bir cerrahi maske, havadaki enfekte damlacıklarla teması önlemeye yardımcı olmak açısından N95 maskelere göre daha gevşek bir maskedir. Bu yüzden bu maskeler genel olarak virüs salıgınlarında toplum tarafından kullanılır.

Firmamız, doktorların ihtiyaç duyduğu çok çeşitli cerrahi maskeler üretmektedir. Bunlar arasında tek kullanımlık üç katlı maskeler de bulunmaktadır.

Kişisel Koruyucu Ürünler

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal ürünlerimiz, titizlikle seçilmiş, kalite kontrollerinden geçmiş, uluslararası sertifikalara sahip güvenilir tedarikçilerden temin edilir.

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

Medikal sektöründe güven veren çözümler sağlamak için özenle seçilmiş ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazemizle medikal ürün ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İleri Teknoloji Ürünleri

İleri Teknoloji Ürünleri

Medikal ürünlerde AR-GE çalışmalarıyla elde ettiğimiz bilimsel kalite ile sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.