Kişisel Koruyucu Ürünler

Yıkanabilir Koruyucu Tulumlar


Uluslararası standartlara uygun olarak üretilen koruyucu tulumların her zaman aynı korumayı sağlamadığını unutmamak gerekir. Partiküllere ve sıvı damlacıklarına karşı geçirimsizlik dereceleri, dayanıklılıkları ve kullanım rahatlıkları modelden modele büyük ölçüde değişebilir. Ancak medikal faaliyetlerde ve laboratuvar çalışmalarında kullanılan koruyucu tulumlar iyi koruyucu özelliklere sahiptir. Bu tulumlar genelde 1 mikronun üzerindeki partiküllerin yanı sıra basınçlı sıvıları ve aerosolleri durduran sıkı bir bariyeri garanti eder. Aynı zamanda aşırı çalışma koşullarında bile koruyucu özelliklerini korumalarına olanak tanıyan yırtılma ve aşınmaya karşı son derece dirençlidir. Üretimlerinde kullanılan malzemeler nefes alabilir özelliktedir, yani hava ve su buharı geçirgendir. Diğer taraftan bu tulumlar basınçlı sıvı jetlerine karşı koruma sağlar. Yüksek basınçlı su kolonlarına dayanıklıdır ve kimyasal koruyucu tulumlar, tip 3 ve tip 4 koruyucu tulumlar için sıvı geçirmezlik gerekliliklerine uygundur. Malzemenin yüzeyi, bir dizi organik ve inorganik sıvının içine girmesini engeller ve parçacıklar malzemeye yapışmaz.

Yıkanabilir Koruyucu Tulumlar

Yeniden kullanılabilir tulumlar, çamaşır makinesinde yıkanabilir ve en üst düzey konfor için nemi emer. Yıkanabilir tulumlar, uzun ömürlü ve çevre dostudur. Hafif oldukları için yıkanması, temizlenmesi ve bakımı kolaydır. Su iticili kumaştan yapılan bu tulumların kapanışları cırtlıdır ve belden, kollardan ve paçalardan lastikli olduğu için her beden ile uyumludur.

Firmamız, doktorların ihtiyaç duyduğu çok çeşitli koruyucu tulumlar üretmektedir. Bunlar arasında yıkanabilir koruyucu tulumlar da bulunmaktadır.

Kişisel Koruyucu Ürünler

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal ürünlerimiz, titizlikle seçilmiş, kalite kontrollerinden geçmiş, uluslararası sertifikalara sahip güvenilir tedarikçilerden temin edilir.

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

Medikal sektöründe güven veren çözümler sağlamak için özenle seçilmiş ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazemizle medikal ürün ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İleri Teknoloji Ürünleri

İleri Teknoloji Ürünleri

Medikal ürünlerde AR-GE çalışmalarıyla elde ettiğimiz bilimsel kalite ile sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.