Kişisel Koruyucu Ürünler

Yüzde 70 Alkollü Sıvı Dezenfektan


Hızlı etkili etil alkolden yapılan bir köpüklü yüzde 70 alkollü el dezenfektanı, en yaygın mikropların yüzde 99,99’;unu 15 saniye veya daha kısa süre içinde öldürebilir. Yüksek etkili el dezenfektanına ihtiyaç duyulan tesislerde bu tür dezenfektanlar kullanılır.

Yüzde 70 Alkollü Sıvı Dezenfektan

Yumuşak ve zengin formüllü köpüren el dezenfektanı, boya veya koku içermez ve genelde aloe ve E vitamini ile zenginleştirilir. Cildi aşırı kurutmaz ve hastaneler, dişçiler, tıbbi ofis binaları, uzun süreli bakım tesisleri ve diğer sağlık hizmetleri ortamları gibi sık ve tekrarlanan kullanımın gerekli olduğu ortamlarda kullanım için idealdir.

Bu el dezenfektanları, sağlık, güvenlik ve performans açısından uluslararası kuruluşlar tarafından belgelenmiştir. Bu dezenfektan, kalın formülü sayesinde elden akmaz. Duvara monte otomatik ve manuel dispenserleri ile portatif el dezenfektan istasyonlarında da rahatça kullanılabilir. Yoğun köpüren alkollü el dezenfektanı, su veya durulama gerektirmez.

Yüzde 99 izopropil alkol saf izopropanoldür. Yüzde 70 izopropil alkol ise hacimce yüzde 30 saf su ile seyreltilmiş saf izopropanoldür. Yüzde 70 izopropil alkol, proteinlerin yapısını bozarak ve lipidlerini çözerek organizmaları öldürür ve çoğu bakteri, mantar ve birçok virüse karşı etkilidir, ancak bakteri sporlarına karşı etkili değildir.

Yüzde 70 izopropil alkol, bir dezenfektan olarak, patojenleri öldürmede etkili olan yüzde 70’;lik alkol konsantrasyonudur. Daha yüksek veya daha düşük bir yüzde daha az etkili olur.

Firmamız, doktorların ihtiyaç duyduğu çok çeşitli dezenfektan ürünleri üretmektedir. Bunlar arasında yüzde 70 alkollü sıvı dezenfektan da bulunmaktadır.

Kişisel Koruyucu Ürünler

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal Ürünlerde Güven

Medikal ürünlerimiz, titizlikle seçilmiş, kalite kontrollerinden geçmiş, uluslararası sertifikalara sahip güvenilir tedarikçilerden temin edilir.

Uygun Fiyat Garantisi

Uygun Fiyat Garantisi

Medikal sektöründe güven veren çözümler sağlamak için özenle seçilmiş ürünleri uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş Ürün Yelpazesi

Geniş ürün yelpazemizle medikal ürün ihtiyaçlarınıza yönelik kapsamlı, güvenilir ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

İleri Teknoloji Ürünleri

İleri Teknoloji Ürünleri

Medikal ürünlerde AR-GE çalışmalarıyla elde ettiğimiz bilimsel kalite ile sektörde liderliğimizi sürdürüyoruz.